2733
2734

و این خیلی بده.... 

خانوادم رو عاصی کرده که چرا بلد نیستی چشم بگی. 

اصلا وقتی برخلاف میلم باشه حتی کوچک ترین چیز و بی ارزش ترین، بهم میریزم. و متأسفانه واکنش نشون میدم. 

چیکار کنم آدم بشم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینحوری نباش چون خودت ضرر میکنی منم اینجوری بودم مثلا به خودت بگو از امروز اگر صد تا چیز گفتن من اول فکر میکنم اگر خوب بود گوش میدم

یا امروز فقط برای ی چیز ک برخلاف میلم نبود عصبانی نمیشم هر روز بیشترش کن

عزیزم این اخلاق رو خانواده ات که همخونت هستن تحمل میکنن بقیه تحمل نخواهند کرد و طرد میشی پس تمرین کن که تو مرکز نیستی که همه چی دور تو بچرخه ، بقیه مثل تو ادمن و شرایط همیشه با حرف تو پیش نمیره این قانون دنیاست 

اینحوری نباش چون خودت ضرر میکنی منم اینجوری بودم مثلا به خودت بگو از امروز اگر صد تا چیز گفتن من اول ...

مشکل من دقیقا همینه. هزار بار به خودم گفتم سریع عصبانی نشو... به نفعته.. اما بازم تو اون موقعیت و لحظه از دستم درمیره 

2738
مشکل من دقیقا همینه. هزار بار به خودم گفتم سریع عصبانی نشو... به نفعته.. اما بازم تو اون موقعیت و لح ...

یواش یواش باید بذاری کنار یک دفعه نخواه به هر حال این منشاش ی چیز درونی تو گذشته یا تو کودکی همه چی به میل تو بوده یا برعکس کسی به نظراتت اهمیت نمیداده و بهت آزادی ندادن

من توام یا تو منی....همسرم جز قدترین نردا بود الان بخاطر ارامش تو‌خونه همیشه کوتاه میاد منم بهم میریزم تا پای دیونه شدن پیش میرم و اینکه به شددددت هم زودرنجم خیر سرم دنیارو برای خودم تیره تار کردم خسته شدم از دست خودم کاش میتونستم یکم خوددار باشم مثلا بخاطر ی رقص روبوسی همسرم با جاریم چند روز هس دعواس خونمون درخالیکه منم با برادرشوهرم رقصیدم و این روابط تو خانواده ما معمولیه ولی وقتی ی چیزی تو ذهنم بزرگ بشه و بولدش کنم دیگه دنیاهم حلودارم نیس هزار بار همسرم گفته من نمیدونستم تو ناراحت میشی عذرخواهی کرده ولی من تو گوشم نمیره چیزای دیگه هم همینطور کافیه ی برداشت خودسرانه از حرف همسر یا دیگران کنم دیگه تمومه خودمو تا مرز جنون میبرم خسته شدم واقعا😩😩😩😩

من توام یا تو منی....همسرم جز قدترین نردا بود الان بخاطر ارامش تو‌خونه همیشه کوتاه میاد منم بهم میری ...

من دیگران رو تا مرز جنون میبرم. بعد خودم از دست خودم و اینکه اونا رو ناراحت کردم دیوونه میشم 

ی روشی هم هست اسش همدلیه خودتو جای طرف مقابل بذار البته خیلی نه به خودتم حق بده

خودم رو جای اونا میزارم که عذاب میکشم... اما اون لحظه انگار دست خودم نیست. زود واکنش نشان میدم 

چیکار کنم درست شم؟ 

نمیدونم والا منم مثه شمام ن از زندگی چیزی میفهمیم ن اجازه شادی به کسی میدیم من داغونم حالم خرابه واقعا ولی میدونم رو خودمون حساسیت های بیجا و غرور احمقانه دست برداریم خودمونم طعم شادی رو بچشیم 

2706