2726
عنوان

تا حالا شده از خودتون بدتون بیاد؟

117 بازدید | 13 پست

من همش هربار میگم این دفعه دیگه درست میشم. موفق میشم، اخلاقم رو درست میکنم. اما دفعه بد دوباره همون کارها رو تکرار میکنم. اصلا بلد نیستم چشم بگم. دوست دارم همه چی به میل خودم باشه. بی عصابم. اما دفعه بد بازم بدون اینکه دست خودم باشه تو کوچک ترین چیزا و حتی وقتی به نفعمم باشه حرفی دنبال دلیل و مخالفتم. اصلا انگار دست خودم نیست. چیکار کنم؟ 

در ۸۰ درصد زندگیم اره

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن من خیلی ازخودراضیم وهمیشه بامشکلاتم جنگیدم وهرکاری بخام میکنم 

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2728

اوووو خیلیییی زیاد

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆

نمیدونم ی دستبندی چیزی ببند دستت هر بارم جاش رو عوض کن که عادت نکنی و حواست رو جمع کنه

ی رنگ آرامبخش باشه

تا توانی دلی بدست آور ...دل شکستن هنر نمیباشد....پروردگارا خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه میخواهی❤

منم سر داداشم که اخلاقش بعنوان ی پسر خوبه زیاد وحشی بازی درمیارم  

تا توانی دلی بدست آور ...دل شکستن هنر نمیباشد....پروردگارا خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه میخواهی❤
اخه پسر من مدام باهاش حرف می زنیم که حرف گوش کنه، باز میگه یادم رفت، یادم رفت، دروغ هم نمیگه بچه ست، ...

شاید حوصلش رو نداشته میگه یادم رفت نمیدونم شایدم واقعا یادش میره چون براش مهم نیست شایدم دست خودش نیست واقعا

اره تمرکزش پایینه و بی حوصله  مخصوصا واسه تکالیف

نمیشه بگی دوستش بیاد خونتون با هم تکلیفاشون رو حل کنن بعد بازی کنن ؟