2733
2734
عنوان

خواب زیاد نوزاد دو ماهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65574 بازدید | 84 پست
عزیزم بذار بخوابه. حتما قبل از این مشکلی داشته مثل دل درد یا نفخ که نمی تونست بخوابه. مگه کنکور داره که پاشه یه چیزایی یاد بگیره. اینجوری بخوای حساس باشی و گیر بدی روزای سختی واسه خودت و اون بچه درست میکنی.

به موقع هر چی لازم باشه خودش یاد میگیره.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه بیدارش نکنم که بیدار نمی شه

سلام عزیزم پس منم دقیقا همیشه کم ميخوابيدامروزخيبي خوابیده ومن نگرانم تازه چهل روزشه اگه پيامم روخوندي جوابم رو بده بچه شمامشکلي نداشت خداروشکر،?این خوابیدن طبیعیه?خیلی نگرانم

سلام به همه دوستان، پسر منم ۲۱ روزشه، از وقتی به دنیا اومده همش خوابه، حتی برای شیر خوردنم که بیدار میشه به محض این که سینه رو میگیره دوباره میخوابه، نمیدونم اصلا سیر میشه یا نه، شبا هم باید بیدارش کنم بهش شیر بدم و دائم باهاش بازی کنم تا نخوابه، خیلی نگران، تا کی اینجوریه؟؟؟ کسی تجربه داره؟؟؟

2738
میخواستم ببینم دختر گلت مشکلی نداشت.دختر منم دقیقا الان شبیه دختر شما شده.نگرانم تا یکشنبه ک ببرمش د ...

سلام عزيزم دخترتون خوابش يهو زياد شد؟دليلش چي بود؟پسر منم اينجوري شده

سلام عزیزم پس منم دقیقا همیشه کم ميخوابيدامروزخيبي خوابیده ومن نگرانم تازه چهل روزشه اگه پيامم روخون ...

عزيزم پسرت خوب شد؟؟؟دليلش چي بود؟؟؟بسر منم چهل روزش شده الان سه روزه خوابش خيلي زياد شده 

اشکال نداره عزیزم ساعت خوابشون منظم بشه

عزيزم تروخدا ببخش كه زياد سوال ميپرسم كار هر روزم گريه شده،الان پنج روزه كه مدام خواب داره به زور بيدارش ميكنم در طول روز نهايت چهارساعت بيداره اونم با تلاش خودم ،بچه ي شما از كي خوابش زياد شد تا كي ادامه داشت؟؟؟دليلي هم داشت؟

عزيزم تروخدا ببخش كه زياد سوال ميپرسم كار هر روزم گريه شده،الان پنج روزه كه مدام خواب داره به زور بي ...

نه خداروشکر مشکلی نبود،یادم نیست چندروز اینجوری بود خودش خوب شد،اگه تب نداره وبی حال نیست به نظرم اشکال نداره ،شايدشربتي دارویی بهش میدی اون خواب اوره

2706