2733
2739
عنوان

نمیدونم چکار کنم با شوهرم

1100 بازدید | 49 پست

خیلی همو دوست داریم هیچ مشکل خاصی با هم نداریم اخلاق رفتاری هم خوبه دائم قربون صدقم میره ولی خیلی علاقه به فیلمای ناجور داره همش عصبی هسم چندبارم به روش اوردم انکار میکنه که نه گفتم بیا باهم نگاه کنیم که شرمش بشه کمتر ببینه میگه این مسخره بازیا دوست ندارم ولی میفهمم میره نگاه میکنه نمیدونم چکار کنم دست برداره دعایی ذکری چیزی بلدید خدا سر به راهش کنه اینارو نبینه؟؟ خیلی ناراحتم نمیدونم چرا فکر اینکه ترکش کنم افتاده به سرم😔

از امیرالمؤمنین بخواه کمکش کنه ترک کنه عادتشوـ

اگه قبول میکنه، بفرستش مشاوره

تیکر رسیدن به آرزومه...  کاربری دومم هست...یه مدت بدون عضویت اینجا میچرخیدم  ...بازم اومدم.سری قبلی شناسایی شدم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مثل منی 

شوهرم آدم بدی نیست اما چون از نوجونی دیده الان نمیتونه بزاره کنار اون موقع به خاطر نادونی دیده اما الان اعتیاد شده 

زیاد نمیبینه اما میدونم میبینه و حتی میدونم کی 

و تا مرز نابودی میرم 

منم به فکر جداییم

از امیرالمؤمنین بخواه کمکش کنه ترک کنه عادتشوـ اگه قبول میکنه، بفرستش مشاوره

نه انکار میکنه که میبینه همش میگه بدش میاد ولی من میفهمم وقتایی که نگا میکنه. نماز امیر المومنین بخونم یا ختم یاعلی چجوری عزیزم؟؟ 

2738
فیلمای خارجی صحنه دار بگیر باهم ببینین اینجوری صحنهارو تو فیلم میبینه ه کم گم اون فیلمای خاص از سرش ...

بخدا ماهواره هم که میذاره رد میکنه میره میگه اینا چیه سرو ته نداره همش رو تختن 😳 میگم خب تو هم فیلم رو تختی دوست داری که میگه اگه داشتم نگاه میکردم من از این مسخره بازیا بدم میاد

یعنی ممکنه🥺🥺 پیام منم بخون 

اره عزیزم ممکنه

نذر نرجس خاتون رو انجام بدین خودتون به نیت اینکه سر به راه بشه و نگاه نکنه و ختم ذکر یاعلی هم معجزه میکنه ۱۲ هزار بار باید بخونی توی مسجد ۳ روزه نشده حاجت روا میشی

و اینکه بهش بگین ذکر لاحول و لا قوه الا بالله العلی العظیم رو زیاد بگه این ذکر واسه دوری از وسوسه و دوری از گناهه

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
2706