2410
2553
عنوان

بنظرتون تقصیر منه یا مامانم

325 بازدید | 39 پست

داداشم ۱۲ سالشه

من ۱۶

خیلی بدم میاد ازش خیلییی مامانم لوسش کرده

سر میز نهار بودیم عمه م خونمون بود بعد منم سر ب سر داداشم میذاشتم میخندیدم

یهو دیدم بغض کرد رف گف نمیخورم ممنون

مامانم زل زد تو چشام گف تف تو روت

😪😪

خیلییی خییلییی عصابم خورده 

بنظرتون تقصیر کیه ینی الان مامانم باهام حرف بزنه دعوا میکنم باهاش از بس ک عصابم خورده

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

منکه نفمیدم چی شد 

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   

حس میکنم توی خونه اضافیم

مامانم پسرشو بیشتر دوست داره

اون منو اذیت میکنه اصلا اهمیت نمیده چیزیم بهش نمیگه

ولی کافیه من بگم بالا چشمت ابرو

خیلی دوست دارم از خونه برم

دو سه سال دیگه ازدواج میکنم راحت شم از دستشون

شاه خونه خودت میشی😤😤😤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تقصیر مادرتون

شرمنده اما مادرتون از همون مادرایی هستن که فکر میکنن پسرشون چه تحفه ایه

هنوز دیر نیست / هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست / عزیز هم زبان / تو در کدام کهکشان نشسته‌ای؟
2714
خب دیگه مامانم بیاد تف کنه تو صورتم جلو عمم بخدا قلبمو فشار دادن انگار

کار مامانت که بد بوده ولی وقتی میبینی اینجوریه سعی کن کاری نکنی که کار به اینجا برسی خودت اینجوری آرامش بیشتری داری اونم بچه هست داره به سن بلوغ میرسه رفتاراش گاهی نامتعارف میشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

شما حق نداری با کسی شوخی کنی و بخندی در حالی که اون از اون شوخی خوشش نمیاد . و بدتر اینکه تا جایی پیش رفتی که اشکش درومده و از ناهارش صرف نظر کرده !!! رفتارت بسیار بسیار زشت بوده . 

مامانت اما حق داشته برای بچش ناراحت بشه و با شما برخورد کنه . اما نباید از لفظ بد استفاده میکرد . 

در کل اگر دلتون میخواد باهاتون محترمانه و با محبت رفتار کنن باید روی رفتار خودتون کار کنید مهربون باشید و به بقیه احترام بذارید .

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

عزیزم اون تو مرحله کودکی هست شما یک دختر خانم عقل رس و بزرگسالی 

حواست به کارها و شوخیهات خیلی باشه . به حدی نرسون که دید خانواده به عنوان یک دختر بالغ و دانا بهت تغییر کنه 

کار مامانت که بد بوده ولی وقتی میبینی اینجوریه سعی کن کاری نکنی که کار به اینجا برسی خودت اینجوری آر ...

آخه از بس مامانم تبعیض قائل میشه منم روز ب روز متنفر میشم از این پسر

مرسی از راهنماییتون

خیلی ناراحتم بغض کردم

بهترین راه محل ندادنِ

خودتون و ناراحت نکنید

بیشتر به خودتون توجه کنید

هنوز دیر نیست / هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست / عزیز هم زبان / تو در کدام کهکشان نشسته‌ای؟
2706