2703
2553
عنوان

دخالت نکنیییییییییییییید.....

178 بازدید | 11 پست

تو رو خدا تو زندگی بچه هاتون دخالت نکنید، مادر زنهااااااااااا، مادر شوهرااااااااااا طرف به یه بلوغی رسیده که ازدواج کرده دیگه

God help me to be strong enough not to lie to myself 

چشم

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

همش بهم میگه مثل کلفت‌ها زندگی می‌کنی😭😭😭😭😭😭 والا من مجرد هم بودم همیشه درحال نظافت و تمیزی و کمک کردن و مهمون داری بودم، نمی‌دونم چرا یادش نمیاد

2714
درکت میکنم منم مامانم پیامای منو نامزدمو خوند درباره یه موضوع مهم بود ولی نباید میخوند😑😫 اصلل دو ...

دق می‌دن آدم رو، ای خدا از وقتی بابام فوت شده احساس میکنم کسی عشق و علاقه به همسرم رو درک نمیکنه، واااااای خییییییلی عاشق بود بابام پر احساس و درک بود

نمیفهمن، انققققققد گیر می‌دن تا زندگی طرف نابود بشه بعد میگن خودت عرضه نداشتی

عزیزم مادرمنم خیلی دخالت میکنه قبلا افتضاح تربود حتی ب نوع مکالمه منو شوهرم هم گیرمیداد ک چرااینجوری باهات حرف زد.. فقط رفت وآمد روکم کن درست میشه انشالله

همیشه؛ مراقب اشتباه دوم باش!                                        اشتباه اول حق توست...