2726
عنوان

چراا انقد دوسش دارم

553 بازدید | 61 پست

بچه ها چیکار کنم شوهرمو خیلی دوس دارم ولی اون خیلی سرد ازنظر رابطه نه ها ولی مثلا بخام بوسش کنم یابغلش کنم خیلی جدی نمیگیره مسخره میکنه شوق نداره چرااینجوریه یعنی دوسم نداره قبلا اینجوری نبود خیلی بهم محبت میکرد ولی این ی سال ونیمه که هیچ حسی نشون نمیده شاید باورتون نشه ولی اصلا منو نمیبوسه خیلی کم گاهی شبا بغلم میکنه بنظرتون من حساسم یاشوهرم دوسم نداره 

نه کلا بعضی از مردا همینطورین احساس ندارن

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه قانونی هست که میگه آدما عین سایه هستن

اگه بری سمتشون ازت فرار میکنن

اگه ازشون دور بشی دنبالت میان⁦☺️⁩

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2728
اخه عزیزم اینجوری نبود ی سال ونیمه که اینجوریه 

دلیلشو بپرس ازش 

هیچی بهتر از حرف زدن نیس

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

شوهر من سال اول زندگیمون هر وقت میخواست بره بیرون بوسم میکرد میومد بوسم میکرد خب الان کمتر شده ولی خب میبینم برام بیشتر از قبل هزینه میکنه هواسش بهم هست حالا شاید ب قول تو بعضی روزا بوسم نکنه میخوام باهاش حس بگیرم مسخره بازی در بیاره ب هر حال مشغله اش بیشتره ،مردها مثل زنها نیستند

2706