2737
2734
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28175 بازدید | 3288 پست
🤣🤣🤣

من وسارا  رو در خونه مینا تصور کنید .🙋‍♀️🙋‍♀

من ببینم زیاد مهربونی کل گلدون رو برمی دارم میبرم خونمون .یه قلمه هم به خودت میدم ،میگم تو بلدی برو برای خودت از اول بکار .😂😂😂😂🤣🤣

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من وسارا  رو در خونه مینا تصور کنید .🙋‍♀️🙋‍♀  من ببینم زیاد مهربونی کل گلدون رو برمی دا ...

اره تصور کن هر کدوم یک گلدون بزنیم زیر بغلمون بیاییم بیرون شایدم دوتا 🤣

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2731
من وسارا  رو در خونه مینا تصور کنید .🙋‍♀️🙋‍♀  من ببینم زیاد مهربونی کل گلدون رو برمی دا ...

اتفاقا خونه هرکی بخوام برم برای اولین بار حتما براشون گل نشا میزنم تو گلدون میبرم... گل که قابلی نداره❣️💖، باور کنید دور و برم بودید حتما از هر گلی یدونه می کاشتم تقدیمتون میکردم😘😘... تنوع کاکتوس هام خیلی زیاده، الان میرم یه عکس میگیرم ببینید.

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
اره تصور کن هر کدوم یک گلدون بزنیم زیر بغلمون بیاییم بیرون شایدم دوتا 🤣

😂😂😆

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

این کاکتوس هام، البته صاحب خونه محترم داره سنگ کاری میکنه کلی گچ و سیمان پاشید رو گلام... من کاکتوس ها رو اصلا تو خونه نمیارم چون به نور مستقیم نیاز دارن و شرایط خونه باعث رشد علفی میشه

اینم باقی گل ها

2738
اتفاقا خونه هرکی بخوام برم برای اولین بار حتما براشون گل نشا میزنم تو گلدون میبرم... گل که قابلی ندا ...

لطف داری عزیزم تو خیلی مهربونی.❤😘😘😘

آفرین به این همه سلیقه.👌👌👌👏👏👏👏👏

اتفاقا خونه هرکی بخوام برم برای اولین بار حتما براشون گل نشا میزنم تو گلدون میبرم... گل که قابلی ندا ...

به به😍

چقدر عالی❤️

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
2706