2726
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28170 بازدید | 3288 پست
به به چه همه کار مفید  خدا قوت بهت عزیزم منم امروز عصر یکم کتاب خوندم الان پسرم و پدرش رو فرس ...

مرسی عزیزم😍

خیلی هم عالی👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻

نوش جونتون😘

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست
به جمع خانمهای کتابخون خوش اومدی.🌹🌹🌹

خوش باشی عزیزم❤

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم چقدر شرایطت سخته .مگه از روز اول با ازدواج شما موافق نبودند که حالا اینقدر آزارتون میدن؟؟؟

خیلی

موافق بودن 

چون همسرم دیر تن به ازدواج داد اوناهم مشتاق بودن 

منم تا یکی دو سال خیلی خودمونی و صمیمی برخورد میکردم

مرتب در تماس بودم 

تا اینکه یک بار برخلاف میلشون برخورد کردم 

از اون روز روی اصلیشون برام رو شد و منم دیگه هرگز مثل سابق نشدم و نمیشم 

واقعا منم در عجبم  وقتی خودش دوتا دختر همسن من داره چطور دلش میاد با زندگی من بازی کنه اینم ب ...

عزیزدلم همه پدرو مادرها که دانا نیستند .حرفهایی که درباره اونها میزنی نشون میده که چقدر نادان و حسودند .یه نفر هست که میتونه شوهرت رو بیدار کنه و بهش بفهمونه که نباید به خاطر حرف پدرو مادر زندگی خودش و شما رو خراب کنه....

2728
وای عزیزم چقدر شرایطت سخته .مگه از روز اول با ازدواج شما موافق نبودند که حالا اینقدر آزارتون میدن؟؟؟

سحر جون 

الان کل خانواده همسرم حتی نوه ها باهم بر علیه منن 

به ظاهر با من خوبن و منم با اونا 

اما حسادت و نفرت از چشمشون میخونم 

چون من یاد گرفتم ارزش خودمو بدونم بهم تبریک بگن بگم نگن نکم

یاد گرفتم رفتم خونشون زیاد بهم اهمیت ندن منم همون کارو بکنم 

چون قدر خوبی هامو ندونستن

وقتی هم تو جمعشون حاضر میشم بهترین لباسها بهترین آرایش رو دارم و اهل تیکه پروندن نیستم اما چیزی بگن برخلاف میام باشه جواب مبدم و زیاد قاطیشون نمیشم

و فکر میکنن بخاطر شرایط زندگیمه عوض ش م نمیدونن بخاطر برخوردای خودشونه

عزیزدلم همه پدرو مادرها که دانا نیستند .حرفهایی که درباره اونها میزنی نشون میده که چقدر نادان و حسود ...

متاسفانه خانواده خودم که اصلا اهل دخالت نیستن و در جریان مشکلاتم نیستن و نمیخوام هم بدونن

و همسرم جز با همکاراش تو محیط کار با هیچ کس دیگع ای در ارتباط نیست

همچین شخصی وجود ندار تو زندگی ما و همسرم

ببین یه مدت میخواستن مارو جدا کنن و حتی همسرم پیشنهاد طلاق به من داد که فقط به من بفهمونن که به ماربی احترامی کردی زندگیت خراب شد😂 پدر همسرم میگع به علایق همسرت که ما خانوادشیم احترام بزار🥺 یا مادر شوهرم بعد از شش ماه برای تولدم پیام تبریک با همچین مضمونی فرستاده 

تولدت مبارک امیدوارم قدر زندگیت ذو بدونی که بعدها باعث افسوست نشه

اونقدر از پیامش عصبی شدم 

گفتم میدونم مادرت این پیامو به این خاطر فرستاده که بگه اگر جدا شی من هشدار بهت دادم اما بدون جریان پیشنهاد طلاق پدرت و اینکه گفته با خانواده من بد باشی رو میدونم اگر به رو نمیارم حجب و حیا دارم ولی با همه ی اینها اگر راضی نیستی برو درخواست طلاق بده چون منم خیلی حرفا دارم و از خیلیا شاکی ام شاید قاضی بشنوه خرفای منو … الان اوکی هستیم با همسرم ولی یکسال بعد از ازدواجم هنوز که هنوز دنبال ضربه زدنن به من

آخه کدوم پدروشوهری به پسرش میگه برای همسرت تولد و جن نگیر پرو شده!!! الان چهارساله همسرم برای من همچین کاری نکرده

متاسفانه خانواده خودم که اصلا اهل دخالت نیستن و در جریان مشکلاتم نیستن و نمیخوام هم بدونن و همسرم ج ...

عزیزم ببخشید وسط صحبتامون کاری پیش اومد که مجبور شدم برم ....🌹

اون کسی که بهت گفتم میتونه کمکت کنه تو فامیلتون نیست منظورم یه شخص دیگه بود که تغییر زندگی خودم رو مدیون ایشونم.

عزیزم مشکل شما خیلی شایعه و اونقدر از این موردها شنیدم که تعجب نکردم .حتی یادمه یه خانم تحصیلکرده در حد دکتری بود که از دست اذیت های خانواده همسرش می خواست خودش رو بکشه ..

تعجب نکن اگه بگم اون شخصی که گفتم کمکت میکنه، دکتر هلاکویی هست که اگر باروشی که بهت یاد میدم جلو بری احتمالا بتونی طرز فکر همسرت رو عوض کنی.🌹

البته هیچوقت شخصیت آدمها رو نمیشه تغییر داد ولی میشه رفتارشون رو عوض کرد.

آره ساراجون حرفت کاملا درسته،که زن و شوهر باید باهم همکاری کنند .   واقعیت اینه که همسر تو خیل ...

درسته راس میگی باید از این به بعد بک زن عاقل و با سیاستی باشم

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
عزیزم چقدر عاقلید ماشالله منم خیلی اشتباه کردم  خیلی خوبی کردم به خانواده همسرم مثلا برادر م ...

همسر منم شبیه همسرتوعه 

تا تقی به توقی میخوره منو با خونوادهدام تهدید میکنه یا مثلاذمنو از رفتن به اونحا منع میکنه قشنگ بهدخونوادم بی احترامی میکنه 😞

شوهرم همش در حال تلافی هستش 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
بچه ها جون میخوام یکم از امروزم براتون بگم😍 من دو سه هفته ای میشه درگیر کار و سفر و … بودم  ...

عزیزم چقدر کدبانویی👏👏👏👏👌👌🌹🌹🌹 ،این ایده که گفتی حبوات رو میپزی و فریز می کنی تا وقتی کسی برای شب نشینی بیاد آش درست کنی خیلی دوست داشتم .معلومه که خانم مهمان نواز و مهربونی هستی .❤

امیدوارم  به زودی بتونی مشکلاتت رو حل کنی و به آرامش برسی هرچند که با تعریفایی ‌که از خانواده همسرت کردی بهترین کار اینه که ازشون دوری کنی و زیاد جلوی چشمشون نباشی.من اون راهکاری که بهت گفتم  حتما، برات تایپ می کنم و می فرستم.

همسر منم شبیه همسرتوعه  تا تقی به توقی میخوره منو با خونوادهدام تهدید میکنه یا مثلاذمنو از رفت ...

فکر کنم مردها اکثرا اینجورین فقط کافیه نقطه ضعف پیدا کنند از همون استفاده می کنند 

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
تا وقتی به این فکر چسبیده‌اید که دلیل خوب زندگی نکردنتان بیرون از وجودتان است، هیچ تغییر مثبتی رخ نم ...

عالی بود...ببخشید من فعلا دارم پستهای قبل رو می خونم و لذت میبرم

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2706