2737
2734
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28175 بازدید | 3288 پست

🤣

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
من تا ۴ سال پیش روشم مثل خیلی از شما بود .محبت می کردم و می گذاشتم به حساب اینکه.. وظیفه دارم به همه ...

عزیزم چقدر عاقلید ماشالله

منم خیلی اشتباه کردم 

خیلی خوبی کردم به خانواده همسرم

مثلا برادر مادرشوهرم کرونای بدی گرفت من تماس گرفتم حالش رو پرسیدم و کلی پیگیری کردم به مادرشوهرمم همینطور 

اما بخاطر لقت دادن از گروه خانوادگیشون 

چندین ماه با من قهر بودن 

همسرمو ازم دور کردن و کاری کردن همسرم برای اولین باز بدون من بره خونشون

حتی پدرشوهرم پیشنهاد طلاق منو به همسرم داده 

شاید باورتون نشه چون این پیرمرد عاشق گروه های مجازیشه که خودش مدیرشه

داداش من در اثر ترکیدن گاز تماما بدنش سوخت و خداروشکر خوب شد

مامانم دستش شکست عمل شد

فقط مادرشوهرم به مامانم زنگ زد

الانم مادربزرگم حالش بده فقط یکبار به مامانم زنگ زده اونم به توصیه همسرم

خودم کرونا گرفتم  حتی یه زنگ نزدن 

تولدم شد فقط مادرشوهرم یه پیام پر از تیکه و کنایه برای من فرستاد

که دعوامون شد و شوهرم برای من هیچ کاری نکرد

با اینحال بیست روز بعد تولدش بود ما رفتیم خونشون (دوره ازما)

امروز اما تولد پدرشوهرمه و من اصلا به روی خودم نیاوردم قشنگ میبینم که همسرم ناراحته ولی دلم نمیخواد کوتاه بیام 

چون اینبار علی رغم اینکه بلاکم کرده بود پدرشوهرم رفتم خونش

کلی تیکه پروند حتی جواب صبح خیرمم نداد

من همسرم پشتم نیست

و قشنگ تلافی میکنه با خانوادم درصورتی که خانوادم کلی بهش احترام میذارن و هواشو دارن

نمیدونم دقیقا الان باید چیکار کنم با خانواده همسرم

من اصلا نمیتونم ببخشمشون چون پشت سرم خیلی به همسرم بد میگن 

و تمام مشکلاتمون بخاطر خانواده همسرمه

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه قدر مثل خارجیا زندگی میکنی  زندگی برای خود چه خوب  میدونی باید همسر آدمم باآدم همکاری ...

دقیقا داشتن همسر حامی خیلی مهمه 

2728
عزیزم چقدر عاقلید ماشالله منم خیلی اشتباه کردم  خیلی خوبی کردم به خانواده همسرم مثلا برادر م ...

من نمیدونم چرا بزرگترها هم دیگه بزرگی نمی کنن جوونا تو این دوره و زمونه اینقدر مشکلات دارن که واقعا انصاف نیست این همه آزار و اذیت. خدا به داد آخرتشون برسه. البته که همه اینجور نیستن آدم خوب هم کم نیست

من نمیدونم چرا بزرگترها هم دیگه بزرگی نمی کنن جوونا تو این دوره و زمونه اینقدر مشکلات دارن که واقعا ...

واقعا منم در عجبم 

وقتی خودش دوتا دختر همسن من داره چطور دلش میاد با زندگی من بازی کنه

اینم بگم بخاطر اینکه شرایط زندگی ما از همه بهتره حس حسادت زیادی دارن نسبت به من 

این هم بی تاثیر نیست 

اما واقعا تعجب میکنم یک زن و مرد هفتاد ساله چقدر میتونن حسود و بدبخت باشن 

جالبه که مثلا دامادشون برای دخترشون گل میخره به به و چه چه به راهه اما به شوهر من میگه اینکارارو نکن زنت پرو میشه

بچه ها جون میخوام یکم از امروزم براتون بگم😍

من دو سه هفته ای میشه درگیر کار و سفر و … بودم 

درست حسابی آشپزی نکردم

امشب که آخر هفته س و همسرم شیفته 

تصمیم گرفتم کلی حبوبات بپزم و فریز کنم (زمستونا باهاش آش فوری درست میکنم وقتی کسی میاد شب نشینی خونمون)

چندبسته هم مایه ماکارونی آماده کنم برای مواقع اضطراری که وقت ندارم و نمیدومم چی درست کنم

البته من همیشه تو فریزم پیتزا میزارم ولی خب من غذای تازه دوست دارم😋😋😋😋

کلی لباس جمع کردم دوتا سبد شده دارم میشورم

و برای خودمم یه شام خوشمزه درست کنم😋😋

نهار و شام فردامم مزه دار کنم بزار تو یخچال

لیست خریدمم آماده کنم

اگر برسم دوش بگیرمو کتاب بخونم😉😉

شماها هم بگید آخر هفته هاتون رو چجوری میگذرونید؟

@saharbanooooooo      میشه منم باشم؟ 

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2738

من عاااشق اینجور تاپیک هام

دوست داشتم جدید زده بشه چون همه اش تاپیک های قدیمی رو میخوندم🥰🍃

منم کتاب زیاد خوندم 

و بهترین کتاب ها 

ملت عشق 

آن سوی مرگ 

کتاب خوب زیاد سراغ دارم ولی کتاب های مورد پسندم این ها هستند ❤

...من یک دختر ۱۷ ساله ام☀️. دختری از تبار خورشید☀️همانندخورشید میدرخشم ☀️و همانند خورشید خونگرم☀️عاشقانه دوستتون دارم❤❤😍یک دختر آذرماهی شیطون بلا😛سرآشپز متوسط ولی به زودی حرفه ای میشم😊👩‍🍳نویسنده ✏📚 عاشق شعرخوانی 🎶 و شعر سرودن📯 خیاط✂️ عشقِ مدیتشین 🧘‍♀️ نقاش 🖌 عاشق عکاسی📸 یه دختر ماجراجو و کنجکاو💃اهل ورزش 🏋️‍♀️عاشق اسب سواری🏇تا به الان ۱۰ بار سوار شدم😃😂حامی کودکان کار💛بیاید دست به دست یک دیگه بدیم که هیچ کودک کاری تو دنیا نباشه اونا محکوم به اینگونه زندگی کردن نیستن❤ بشدت اهل معاشرت و اجتماعی🤪😙 هر سوالی داشتی با حوصله جواب میدم😊 بدی کنی با خوبی جواب میدم. خوبی کنی دو برابر خوبی می بینی☺️💛 عاشق خدا و اهل بیت .. عاشق امام رضا..عاشق امام زمان... 🌈عاشق پیشرفت 🌟دختری با پشتکار قوی🌝 درسخون ♥️ یه دونده ی حرفه ای هستم که بابتش ۲ تا مدال طلا دارم😂🤪 و در آخر هذا من فضل ربّی💚هرچه دارم از خداست....من مجنون علی اکبرم .. میشه برای ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستی سپاسگزارم❤🍃
بچه ها جون میخوام یکم از امروزم براتون بگم😍 من دو سه هفته ای میشه درگیر کار و سفر و … بودم  ...

به به چه همه کار مفید 

خدا قوت بهت عزیزم

منم امروز عصر یکم کتاب خوندم الان پسرم و پدرش رو فرستادم برن پیاده روی و یه سر به مامان بزرگش بزنن. 

منم دارم یه شام که اسمش بلغور شیر هست درست میکنم یه مدل آش هست 

فردا صبح هم یه صبحونه کامل دور همی چون ما فقط جمعه ها هممون با هم صبحونه میخوریم بقیه هفته همسرم سر کار هست 

برای ظهر فردا هم یه غذای خوشمزه بذارم و اگر هوا مساعد بود بچه ها رو ببریم پیاده روی و پارک  و عصر هم کیک فنجونی براشون درست کنم. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
چه قدر مثل خارجیا زندگی میکنی  زندگی برای خود چه خوب  میدونی باید همسر آدمم باآدم همکاری ...

آره ساراجون حرفت کاملا درسته،که زن و شوهر باید باهم همکاری کنند .

واقعیت اینه که همسر تو خیلی به خانوادش وابسته ست و دوست داره که همیشه به اونها محبت کنی و اینو نمیشه تغییر داد.

به نظرمن به جای اینکه هر روز  به مادرش محبت کنی  و کارهاشو انجام بدی تا برات وظیفه بشه،توی مناسبت ها، با یه هدیه خوب و یا یه شام مفصل  کاری کن که کارهات بیشتر به چشم بیاد و شوهرت هم خوشحال بشه.

یعنی تعداد رو کم کن ولی کیفیت رو ببر بالا.هیچوقت هم جلوی شوهرت از اونا گله نکن چون همسرت فکر میکنه که تو پرتوقع و ناسازگاری ،حتی اگه حق باتو باشه...اگه می خوای یه زن سیاستمدار باشی باید گاهی اوقات  جلوی همسرت از مادرشوهرت هم تعریف کنی تا نشون بدی که آدم قدر شناسی هستی...اینطوری گارد شوهرت در مقابل تو شکسته میشه و اگر گاهی مطابق میل خودت رفتار کنی به حساب دشمنی با خانوادش نمیزاره.🌹

عزیزم چقدر عاقلید ماشالله منم خیلی اشتباه کردم  خیلی خوبی کردم به خانواده همسرم مثلا برادر م ...

وای عزیزم چقدر شرایطت سخته .مگه از روز اول با ازدواج شما موافق نبودند که حالا اینقدر آزارتون میدن؟؟؟

خواهش می کنم .🌹🌹🌹خوش آمدین

مرسی😍😍😍😍ذوق کردم استرس گرفته بودم😅

من با ۵ نفر از افراد یک قومیت توی این سایت آشنا شدم که آدم های بدی بودند پس از نظر من دیگه اون قومیت همه شون همینجورن همه جا هم میگم.یادتون باشه نماینده ی شهر و قومیتتون هستید.
2706