2410
2553
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28164 بازدید | 3288 پست
بچه ها خواهشنا هرکی خوند جواب بده راهنماییم کنه امروز سوم مادر جاریم بود بعد این جاریم همسایمه رابط ...

سلام عزیزم ،چه شرایط سختی ،یه کار هم میشه کرد اینکه همسرت به برادرشوهرتون بگه و اینطوری ازشون اجازه بگیرید چون دختر عمه شما هم بالاخره انتظار داره ،البته بحث کرونا هم هست اگه عروسی خیلی شلوغ نیست برو  

بالاخره با عروسی نرفتن شما که مادر جاریت زنده نمیشه 

خدا رحمتش کنه  انشاالله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جالبه  بعد وسایل گرمایشی هم دارید هم کرسی چقدر خوب  زیر کرسی چیزیم روشن میکنید  یا ...

عکس کرسیمون😁

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

سلام دوستان اینم کیک کدو حلوایی👇

دستورشو از سایت ایران کوک برداشتم ،ولی خودم یه تغییراتی توش دادم شکرش که ۱/۵ پیمانه بود رو یک پیمانه ریختم چون کدو حلوایی خودش شیرینه،و اینکه روغنش رو هم نصف کردم ولی جاتون خالی عالی شد،در ضمن گردو نداشتم به جاش روش خلال بادوم ریختم ولی با گردو خیلی بهتره ،کاش نزدیک هم بودیم براتون میاوردم امیدوارم درست کنید و از این کیک پاییزی لذت ببرید😘❤️

2456
سلام دوستان اینم کیک کدو حلوایی👇 دستورشو از سایت ایران کوک برداشتم ،ولی خودم یه تغییراتی ...

به به نوش جان🌹🌹

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

عزیزم منم تگ کن تو این تاپیکت خیلی این موضوعات رد دوست دارم ممنون 

عضو گروه بنفش تاپیک مانکن های زیبا 💪  وزن شروع : ۷۴ وزن هدف: ۶۰  تاریخ شروع رژیم ۳ مرداد ۱۴۰۱    👈👈👈👈 وزن جدید ۷۱ و ۳۵۰ در تاریخ ۱۵ شهریور  من میتونم با توکل به خدا 🥰😘😘😘
قربونت عزیرم😘خداروشکر

حالا که دوستمون عکس کیک گذاشتن یادم اومد که تو تاپیکای مامان زیبا شما بودین فک کنم که ازم ادرس کانال اشپزیو پرسیدین بعد اونموقع نمیشد لینک بزاریم حالا یادم افتاد گفتم بفرستم براتون

https://t.me/luxury_cooking_schooll

پیجم دارن تو اینستا. خیلی خانم خوبین جواب دایرکتو هم میدن اگه ی وقت مشکلی بود

2714
سلام عزیزم ،چه شرایط سختی ،یه کار هم میشه کرد اینکه همسرت به برادرشوهرتون بگه و اینطوری ازشون اجازه ...

واقعا دلم میخواست اجازه بگیرم برم ولی حالشون خیلی بده دیدم اصلا نمیتونم بگم منم برم عروسی خیلی ناجور میشه حتی حوصله بچشو نداره 😔

خدا رحمتش کنه دیگه به قول دوستان اگه برم فکر کنم به دل بگیره بنظرم نرم بهتره امیدوارم فردا خودش شاید گفت برو که اونم خیلی بعیده 

دیگه اشکال نداره نمیخوام دلشو بشکنم خانم خوبیه 

ممنون بابت راهنماییت دوست گلم 🌺

سلام دوستان اینم کیک کدو حلوایی👇 دستورشو از سایت ایران کوک برداشتم ،ولی خودم یه تغییراتی ...

نوش جان ،آفرین به شما که اینقدر کدبانو هستین.من تاحالا کیک کدو حلوایی نخوردم ولی اینقدر شما تعریف کردین هوس کردم درست کنم.🌹🌹🌹

حالا که دوستمون عکس کیک گذاشتن یادم اومد که تو تاپیکای مامان زیبا شما بودین فک کنم که ازم ادرس کانال ...

واااااای عزیزززم ممنونم که درخواستم و فراموش نکردی، خدا حفظت کنه

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹
2706