2726
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28170 بازدید | 3288 پست
سارا خیلی بانمک و شیطونی🌹.کاملا معلومه که خیلی شادو پر جنب و جوشی.🥰🥰🥰

حالا سر فرصت یک چیزایی میگم از کلک هایی که توی زندگیتون میزنید 

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
مرسی برای عکسایی که گذاشتی حال و هوام خیلی عوض شد. خاطرات بچگیام برام زنده شد

قربونت عزیرم😘خداروشکر

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مینا جون خیلی گلی.با دیدن اون عکسا روحم تازه شد .🥰🥰🥰🥰😘😘

فدای محبتت😍😘الحمدالله 

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

یه خاطره هم از اون روزا بگم ،یادمه عروسی دختر خالم توی روستا بود ،من هم ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم .از شانس بد یه جوش روی بینیم زده بود که اعصابم رو به هم ریخت .با کیسه حموم کلی روش کیسه کشیدم تا به نظر خودم جوش رو صاف کنم و حسابی بدرخشم  و خوشگل بشم.چشمتون روز بد نبینه،به حدی قرمز شده بود و لایه پوست با کیسه کشیدن رفته بود که تا یکسال ،باید دستمال کاغذی جلوی صورتم می گرفتم و جایی می رفتم .هر کس میدید ،فکر میکرد سوخته...😅😅😅موقع عکس گرفتن هم همش کج وایمیستادم تا نیمرخ بیفتم .یا سرمو می گرفتم بالا و آسمونا رو نگاه میکردم تا دماغم توعکس ها معلوم نشه.😂😂😂😭😂😂

2728

بچه ها خواهشنا هرکی خوند جواب بده راهنماییم کنه

امروز سوم مادر جاریم بود بعد این جاریم همسایمه رابطمونم خوبه پس فردا هم عروسی دختر عممه 

حالا موندم برم یا نرم انقدرم بابت مامانش حالش بده که نمیتونم برم از خودش اجازه بگیرم برم نمیخوام همیشه ازم دلش بشکنه

بچه ها خواهشنا هرکی خوند جواب بده راهنماییم کنه امروز سوم مادر جاریم بود بعد این جاریم همسایمه رابط ...

من جای شما بودم نمیرفتم .دختر عمه تون باید شما رو درک کنه ...چون با جاریتون همسایه هستین ،اگر شما رو با تیپ مهمونی ببینه ،خیلی دلش میشکنه و احساس میکنه که اصلا ارزشی براش قائل نیستین.حتی اگه یواشکی برین هم ممکنه به گوشش برسه.باز هم هرجور خودتون صلاح می دونید عمل کنید ،من فقط نظر خودمو گفتم.🌹

من جای شما بودم نمیرفتم .دختر عمه تون باید شما رو درک کنه ...چون با جاریتون همسایه هستین ،اگر شما رو ...

بله شما راست میگین راستش خیلی دوست داشتم برم ولی برمم میبینن محیطمونم کوچیکه به گوشش میرسه بنظرم نرم بهتره 😔

بچه ها خواهشنا هرکی خوند جواب بده راهنماییم کنه امروز سوم مادر جاریم بود بعد این جاریم همسایمه رابط ...

به نظر منم نرو ،هم کروناس هم بلاخره هنوز یک هفته هم نگذشته از فوت مادر حاریتون ،شما هم نرو

اگه رابطه انم با جاریت خوبه،اصلا نرو

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
یه خاطره هم از اون روزا بگم ،یادمه عروسی دختر خالم توی روستا بود ،من هم ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم .از شانس ...

آخیییی 🤣🤣🤣چه جالب

درستش همینه ولی اصرار خانواده عروس هم که یعنی چی بیاین و اینا هم از یه طرف 🥴

خیلی بد شرایطیه 

درستش همینه ولی اصرار خانواده عروس هم که یعنی چی بیاین و اینا هم از یه طرف 🥴

عزیزم ،همیشه تو زندگی شرایطی پیش میاد که باید بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنیم.

ببین ناراحتی و دلخوری عمه و دختر عمت برات مهم تره یا ناراحتی و رنجش جاریت...هرتصمیمی که گرفتی باید پاش وایسی و بعدش نگی ،کاش این کارو نکرده بودم.فقط خودت تصمیم گیرنده هستی و نباید بعدا احساس کنی که کسی بهت مدیونه یا برعکس.

یه خاطره هم از اون روزا بگم ،یادمه عروسی دختر خالم توی روستا بود ،من هم ۱۲ یا ۱۳ ساله بودم .از شانس ...

همچین اتفاقی برای من تو عروسیه برادرم افتاد.16 سالم بود یه جوش سر سفید بی ریخت اندازه عدس کنار دماغم دراومده بود. به من گفتن با آرد و آب قند ولرم خمیر درست کنید بذارید روش تا صبح از بین میره. منم شب تا صبح دراز کشیده اون خمیرو رو صورتم نگه داشتم. روز بعدبه خاطر اون ترکیب جوشم قرمز شده بود چشمامم از بیخوابی قرمز بود. یادم میفته کهیر میزنم. از شانس من زن داداشم هم خیلی خوشگله

به نظر منم نرو محیط ما هم کوچیکه مثل شما و حتما خبر به گوشش میرسه و اینکه دلخوری که تو عزا پیش میاد از ذهن آدم پاک نمیشه . من تجربه مرگ یکی از والدین رو داشتم و کاملا درکش میکنم

بهذنظرم مصرف گاز به کنار ،خود کزسی خیلی ارامش بخشه

اره عالیه

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706