2733
2734
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28175 بازدید | 3288 پست

یو یو

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

این بازی و کی یادشه؟ عجب بازی های پیچیده ای داشتیم

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر🌹 آرام‌تر از آهو، بی باک تر از شیرم🌹 هر لحظه که می کوشم در کار کنم تدبیر🌹 رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر.....و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن برای عاقبت بخیری خانواده ام و خونه دار شدنمون یه صلوات مهمونم کنید🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه  بعد وسایل گرمایشی هم دارید هم کرسی چقدر خوب  زیر کرسی چیزیم روشن میکنید  یا ...

اره هم بخاری داریم هم کرسی. زیر کرسی هم از این منقل برقیا هست، از اونا روشن میکنیم که اتوماته. 

خداروشکر الان خیلی وقت شده که گازکشی شده شهرمون ولی خب وقتی کرسی میزاربم، واقعا تو مصرف گاز هم صرفه جویی میشه خصوصا الان که میگن کمتر مصرف کنین که ی جاهایئ گازشون قطع نشه. باشه عزیزم عکسشو خاهم فرستاد

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

@minmer  

مرسی عزیزم خیلی خوب بودن هم یاد خاطرات افتادم و کیف کردم هم یه بغض دوست داشتنی اومد سراغم 

چه دوران خوب و دوست داشتنی ای بود در عین سادگی بود همه چیز ولی بسیار دلچسب و خوب بود. 

نور خواهی مستعد نور شو.... 
2731
اره هم بخاری داریم هم کرسی. زیر کرسی هم از این منقل برقیا هست، از اونا روشن میکنیم که اتوماته.  ...

بهذنظرم مصرف گاز به کنار ،خود کزسی خیلی ارامش بخشه

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
@minmer   مرسی عزیزم خیلی خوب بودن هم یاد خاطرات افتادم و کیف کردم هم یه بغض دوست داشتنی اوم ...

عه منم با بعضباش اشک آلود شد چشمام

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
گچ هایی که بخاطر آوردنش از دفتر مدرسه باهم رقابت داشتیم

یادش بخیر کاش میشد بازم بریم 

کاش در آینده یک ماشین زمان اختراع کنن بشه برگشت به چندسال قبل

2738
@minmer   مرسی عزیزم خیلی خوب بودن هم یاد خاطرات افتادم و کیف کردم هم یه بغض دوست داشتنی اوم ...

قربونت عزیز دلم😘خداروشکر که تونستم واسه لحظه ای شادی و مهمون قلبت کنم

من میتونم بیام؟ 

بله چرا نمیتونید

دقیقا اونایی که توصیف کردی ،روستای مادربزرگمو یادم امداخت اون جشنها اون بازی تو کوچه ها اون درختاااا ...

خوش به حالتون 😍😍😍واقعا توی بهشت زندگی می کنین.ایران پراز  این منطقه های باصفاست و بیشتر مردم خیلی مهربون و دوست داشتنی هستند .کاش مشکلات اقتصادی کشور حل میشد تا همه با آرامش و شادی بیشتری زندگی میکردند.🌹

2706