2726
عنوان

🌻کتابخانه🌻

| مشاهده متن کامل بحث + 28170 بازدید | 3288 پست

سلام دوستان، من کتاب صوتی و کتاب چاپی و کتاب از کتابراه می خونم.

زمانی که کار می کنم کتاب صوتی گوش می دم.

زمانی که دراز کشیده ام، کتاب چاپی و زمانی که چراغ ها خاموش است و امکان کتاب چاپی ندارم کتاب راه.

الان یه رمان ایرانی به نام تقاص جنون، از کتابراه

کتاب اگر فردا بیاید از سیدنی شیلدون، 

کتاب افسانه دل صوتی 

مشغول هستم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان، من کتاب صوتی و کتاب چاپی و کتاب از کتابراه می خونم. زمانی که کار می کنم کتاب صوتی گوش ...

به جمع ما خوش اومدین🌹🌹🌹 .لطفا خلاصه ای از کتابهایی که خوندین رو هم بگین تا ما هم استفاده کنیم و یا اینکه چه نتیجه ای ازش گرفتین.

2728

یه دستور کالباس خونگی دارم که اختراع خودمه .یعنی سبک پختش رو خودم کشف کردم و با کالباس های بیرونی هیچ فرقی نداره.وقتی همه اعضا جمع شدن دستورش رو با عکس براتون می زارم .🌹

وسوسه شدم امروز درست کنم.😋😋😋

خیلی خوشمزه س

زمانی که تو فر میزارید هم باید مطابق فرتون باشه 

من فرم برقی 

نیم ساعت گذاشتم

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

اینم پیراشکی گوشت که خودم درست کردم. بچه هام خیلی دوست دارند . باخمیر جادویی درست میشه که خیلی راحته  مواد پیتزا و یا حتی مرغ و پنیر پیتزا داخلش می زاریم و توی روغن سرخ میکنیم .خیلی خوشمزه تر از پیتزاست به خاطر اینکه توی روغن سرخ میشه.

من راجب کتابهایی که خوندم تو اولین تاپیکام گفتم هنوز خیلی کتاب هست که میخوام براتوت بزارم امیدوارم خوشتون بیاد و بتونید کتابی که میخواین رو انتخاب کنید با دید بازتروبهتر با توجه به روحیاتتون

✍ آدمی باش اصیل در میان این آدم های مصنوعی            من پیش چشم هر کسی ادم ضعیفی بودم کنار تو تمام زندگی من عمر و انگیزه ی من باید قوی باشم ❤      
اینم پیراشکی گوشت که خودم درست کردم. بچه هام خیلی دوست دارند . باخمیر جادویی درست میشه که خیلی راحته ...

چقدر لذیذ بنظر میاد😋نوش جانتون🥰

کسی چه می داند شاید جای دیگری مرده ایم و این دنیا جهنم ماست

این کتاب رو ۱ سال پیش خوندم .کتاب جالبیه و داستان زندگی یک خانواده رو روایت میکنه که دوتا پسر دارند .یکی باهوش و زیرک و اهل درس که مورد علاقه مادره و پسر دیگه که گوش به فرمان پدره و  برای جلب رضایت او هرکاری میکنه وخیلی بدجنسه.. .برادر حسود  به عمد کاری میکنه که برادرش دیوانه میشه و دیگه هیچوقت نمی تونه به حالت اول برگرده  ..در آخر داستان از شدت  عذاب وجدان، خودش رو میکشه.این داستان نشون میده که سخت گیری پدرو مادر و تبعیض قائل شدن بین بچه ها ،چطور اونها رو به جون هم میندازه ...

به به چه تاپیک عالی 😍😍😍😍

اگه فک میکنی با طلاق اوضاعت بدتر میشه پس بین بد و بدتر ،بد رو انتخاب کن ،کر و کور و لال شو تا حداقلش ارامش داشته باشی شاید دراینده اوضاعت تغییر کرد 💢دکتر هلاکویی💢خداوند از همه نسبت به بندگانش مهربانتره من اینو به چشم خودم دیدم 😍😍😍😍😍عاشقتم خدااااا
2706