2726

اره دوتا خوردم بهم نساخت 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو سه ماه خوردم دیگه بی قراریام خوب شد ادامه ندادم 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
من تا تموم شد قرصش دوباره شروع شد

باز برو پیش پزشک ببین چی میگه. من هر شب ساعت مشخص از خواب پامیشدم بی قرار بودم میرفتم حموم پاهامو با آب یخ میشستم خیلی خیلی بد بود انگار خفه میشدم بعد قرصا خوب شدم الان گاهی وقتا اونجوری میشم ولی خیلی کم. شما حالتات چجوریه؟؟؟؟

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
باز برو پیش پزشک ببین چی میگه. من هر شب ساعت مشخص از خواب پامیشدم بی قرار بودم میرفتم حموم پاهامو با ...

من همش غمگینم اولا اظطراب داشتم بعد الانم وسواس فکری دارم

من همش غمگینم اولا اظطراب داشتم بعد الانم وسواس فکری دارم

اضطراب دست خودت نیس ولی سعی کن خودتو شاد کنی آهنگ بذار برقص به چیزای دیگه زیاد فک نکن. امیدوارم هر چه زودتر خوب شب عزیزم🌹🌹🌹🌹🌹

2706