2297
2298

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
منم برا یاخت خونه فروختم...فک نمیکردم دوباره بخرم.پارسال قشنگترشو خریدم...سرت سلامت عزیزم.میخری بهتر ...

هییی با این که ماشین به ناممه بازم دلم طلاهامو میخاد۰😬😬😬

گرمی چندشده الان؟

انشاالله بهتریناشو بخری

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

منم پارسال فروختم خونه خریدیم خونمون سه برابر شد ولی خب چه فایده طلاهم گرون شده نمیتونم بخرم منم عاشق طلام دستام خالیه حس بدی دارم 

تازه گوشواره و انگشترهم فروخته بودم ولی خب امسال این دوتا خریدم فقط 

ولی النگو خیلی گرون شده

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪رفتم رژیم و قراره بزودی اقدام کنیم دعا کنید زود حامله بشم شوهرم عاشقه دوقلو عه و خیلی منتظره دوقلو بشع🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺

طلا چیه بابا جاش نقره بخر

منم کلی طلا دارم میخوام بفروشم یه چیزی بخریم باهاش درآمدم داشته باشیم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
عزیزم ماشین هم گرررررررون شده ها  پریاد شده 150 تومن    

پریاد؟🤣🤣🤣🤣پریود خوندم

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪رفتم رژیم و قراره بزودی اقدام کنیم دعا کنید زود حامله بشم شوهرم عاشقه دوقلو عه و خیلی منتظره دوقلو بشع🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
گرمی چندشده الان؟ انشاالله بهتریناشو بخری

۱۲۸۰

فدای سرت 

صلوات خاصه امام زمان (عج):  اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى وَلِيِّكَ وَ ابْنِ أَوْلِيَائِكَ الَّذِينَ فَرَضْتَ طَاعَتَهُمْ وَ أَوْجَبْتَ حَقَّهُمْ وَ أَذْهَبْتَ عَنْهُمُ الرِّجْسَ وَ طَهَّرْتَهُمْ تَطْهِيراً