2733
2734
عنوان

بچها بچهااا یه پسره دایرکت داده

180 بازدید | 15 پست

گفته میشه بهم زبان یاد بدی؟

(من دانشجو آموزش زبانم)

و اینکه میدونم اکانتش فیک نیست خیالتون راحت خیلی وقته فالوم داره و استوری و عکسو خلاصه...

بعد من توی پیجم چیزی از اینکه من انگلیسیم خیلی خوبه یا دارم آموزش میدم یا قصدشو دارم یا هرچی نگفتم تا الان.

خیلی مشکوک نیست؟ و اینکه بهش گفتم من تجربه آموزش نداشتم و دانشجو ترم یکم و اصلا حرفه ای نیست کارم

فقط مدرک مربیگری TTC دارم و تازه دارم تو یه موسسه کلاس رو آبزِرو میکنم.

ای بابا چرا تایمش براش مهم نی؟ ( جای اون من دارم حرص میخورم😂) بره ی پولی بده ب یکی که کارش حرفه ای باشه و زبان یاد بگیره.

تازه گفت شاید از خودت بپرسی چرا منو انتخاب کرده اما چون دیدم سنمون نزدیک تره بهم گفتم شاید بهتر یاد بگیرم.

اینک بگم من اصلا تو پیجم هیچ عکسی هیچوقت از خودم نزاشتم. ندیده نشناخته اومده 😐😐😐😐😐

_Insta: Mrym_daily

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خب بگو کدوم موسسه ؟ سطح زبانت چی بود که گذاشتن دوره تی تی سی شرکت کنی ؟ دوست دارم برم منم . قیمتش هم ...

قربونت برم آخه موسسش فقط بندرعباسه.

موسسه پردیس معمار 

آقای دکتر میراحمدی کیا هم مدرسش بودن (تو اینستا میتونی ببینی)

شاید دوره آنلاین هم داشته باشن بهشون پیام بده چون مدرکش مهر وزارت علوم داره خیلی خیلی معتبره.

۲ ماه پیش شرکت کردم هزینش ۷۰۰ تومن بود.

سطح زبانم B2 بود و هست همین الآنم، تعیین سطح نگرفتن، چون گفتن کشی که میاد حداقل بیس خوبی از زبان رو داره که دنبال تی تی سی هستش، اکثرا دانش آموزای خودش بودن روشون شناخت داشت که گزاشت شرکت کنن.

من غریبه بودم فقط که اونم تعیین سطحی نگرفت ازم

_Insta: Mrym_daily
2706