2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم .ویتامین c بگیر شبا قبل خواب بزن به صورتت

دکتر بمن گفت هیج میوه ای به پوستت نزن هیچی فقط ویتامین ث ..اگه پوستت چربه یه اسکراپ دونه درشت و اگه پوستت خشکه اسکراپ‌ دونه ریز بخر هفته یبار صورتت رو لایه برداری کن .شبها هم ویتامین رو بزن  روز هم ضد آفتاب ..شونده مخصوص پوستت روهم بگیر

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
2731

اگرپوستت روشن بوده تیره شده میشه مشکلتوحل کردامااگر ژنتیکی تیره باشه سخته

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2738

سلام صبحتون بخیر😍

من خودم از صابون درمالیقت استفاده کردم جواب کزفتم رنگ جعبش‌قهوه ای بود 

البته سروم وینامین سی‌هم‌خوبه 

و این که درمالیقت محصولات قهوه ای رنگش‌روشن کنندس‌من تعریف‌همشو‌شنیدم اما خودم صابوناشث استفاده کردم و راضی‌بثدم 

البته ضد افتاب استفادت کنید 

برای‌جلو گیری و ماسک های‌خونگی‌( گلاب زردجویه عسل )(سیبزمینی یخ زده) (سدر گلاب) هم موثره 

عزیزم آب سیب زمینی رو تو قالب یخ بزار  بعد هر روز بزن به صورتت هم یخ درمانی هم روشن میشه. ویتامین سی هم خیلی خوبه تاثیر داره. روتین رو هم رعایت کن. این 2 تا که گفتم تو زمینه درمان خانگی و شیمیایی قوی ترینن همینا رو رعایت کن کار دیگه نمی خواد

2706