2733
2734
عنوان

سلام لطفا بیاین خداخیرتون بده

86 بازدید | 15 پست

سلام دوستان خوبید من تا الان همچین تاپیکی نزده بودم ولی با توجه به اینکه دیدم خیلیا میگن دعای نی نی سایتیا میگیره منم گفتم ازتون بخوام برا منم دعا کنید 

بچه ها لطفا دعا کنید که منم برج بعدی اقدام کنم شوهرم راضی شه واسه بچه دار شدن و زود بچه دار شم دیگه کم اوردم اصلا نا امید شدم یجورایی که راضی بشه بچه ها حسود نیستم ولی خیلی عاشق بچم جاریم داره یدونشو خواهر شوهرمم با اینکه کلی بعد من ازدواج کرد دوماهه دیگه بچش میاد و من وقتی اینارو میبینم واقعااا ناراحت میشم چون بچه خیلی دوست دارم یا شوهرمو میبینم چطور عاشقانه با بچه برادرش رفتار میکنه یا پرس و جو میکنه بچه خواهرش کی میاد اسمشو چی میزارید منم ناراحت میشم خب چون وقتی میگم بچه میگه من بچه نمیخوام دوس ندارم بچه😔خیلی سخته خیلییی نمیدونم درکم میکنین یان ؟ دعام کنین که محتاجم به دعاهاتون

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۱۰۰صلوات  واست میفرستم ان شاءالله به ارزوت برسی من همیشه نی نی سایتیا رو دعا میکنم خدا قبول کنه ...

بخدا ازت ممنونم الهی که هرچی از خدا بخوای بهت بده عزیزم😘

بخدا ازت ممنونم الهی که هرچی از خدا بخوای بهت بده عزیزم😘

فدات ان شاءالله از دعای شما مهربون خیلی دعام کن 

ان شاءالله به زودی  تاپیک میزنی که باردار شدی تگم کنیااا🥰

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
فدات ان شاءالله از دعای شما مهربون خیلی دعام کن  ان شاءالله به زودی  تاپیک میزنی که باردا ...

چشم عزیزم خدا خیرت بده انشالله وقتی تاپیکای دیگرانو میبینم که باردار شدن با خودم میگم یعنی میشه منم ی روز بیام تاپیک بزنم که باردارم...حتماااا تگت میکنم عزیزم ممنونم

عزیزم انشالله بزودی مامان میشی

ولی اکثر مردا فک میکنن ک ماه اول اقدام آدم بچه دار میشه ولی نمیدونن ک اینجوری نیس

تو ب شوهرت بگو بیا اقدام کنیم معلوم نیس ک کی بگیریه و باردار بشم،

شاید یه مشکلی داره ک دوس نداره بچه بیارین 

وضع مالیتون چطوره؟

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2738
عزیزم انشالله بزودی مامان میشی ولی اکثر مردا فک میکنن ک ماه اول اقدام آدم بچه دار میشه ولی نمیدونن ...

عزیزم شرایطمون خوبه خداروشکر وضع مالیمون بد نیست اییینقدددر بهش گفتم ولی میگه ن من رو همون ماه اول حساب میکنم میدونی داغون میشم وقتی اینطوری به من میگه ولی بچه برادرشو و خواهرشو رو سر میزاره خیلی سخته وقتی میبینم دنیا رو سرم خراب میشه میگم چرا من نباید داشته باشم

فدات ان شاءالله از دعای شما مهربون خیلی دعام کن  ان شاءالله به زودی  تاپیک میزنی که باردا ...

سلام مامان فلفل نمکی خوبی عزیزم چخبر؟😊

عزیزم یادته این تاپیکو زدم خداروشکر شوهرم این ماه راضی شده و حالا دوباره اقدام کردیم برام دعا کن همین ماه اول باردار شم 

راستی عزیزم من دوشنبه شب پاک شدم و از چهار شنبه بصورت ی شب درمیون اقدام کردیم خوبه همینطوری؟ تا بیست روز ادامه بدیم؟

سلام مامان فلفل نمکی خوبی عزیزم چخبر؟😊 عزیزم یادته این تاپیکو زدم خداروشکر شوهرم این ماه راضی شده ...

سلام عزیزم ممنون شما خوبی گلم 

خداروشکر 

چشم عزیزم حتما دعات میکنم که ان شاءالله  همین ماه باردار بشی و منو تگ کنی توی همین تاپیک 😍

والا نمیدونم گلم شرمنده آخه من فقط با یکبار که جلوگیری نداشتیم باردار شدم عزیزم از کسی که میدونه بپرس یا از دکترت 

ان شاءالله حتما حتما همین ماه باردار میشی 

واسم دعا کن عزیزم محتاج به دعاتم 

خیلی ممنون که تگم کردی

سلام مامان فلفل نمکی خوبی عزیزم چخبر؟😊 عزیزم یادته این تاپیکو زدم خداروشکر شوهرم این ماه راضی شده ...

واست ۱۰۰ تا صلوات میفرستم ان شاءالله هر چی میخوای از خدا بهت بده 😍

سلام عزیزم ممنون شما خوبی گلم  خداروشکر  چشم عزیزم حتما دعات میکنم که ان شاءالله  ه ...

ممنون عزیزم خوبم شکر فدای مهربونیات ...مرسی ازت لطف میکنی واقعا ..چشم حتما دعات میکنم انشالله هرچی از خدا بخوای بهت بده گلم ...

الان تگت کردم بهت گفتم شوهرم راضی شده انشالله ماه بعدی هم تگت میکنم میگم باردارم😘

واست ۱۰۰ تا صلوات میفرستم ان شاءالله هر چی میخوای از خدا بهت بده 😍

ممنون عزیز دلم خیلی لطف کردی سلامت باشی انشالله ...خدا خیرت بده😘😊

2706