2733
2734
چرا خنگ .تی بالامیسر

چون الان وخت خوابه منم خنگم کهذبیادرم دیگه

دلداریم ندین میدونم خودم 😭😭😭

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بله متوجه شدم ولی اینش برام‌ جالبه که کسی نمیاد بجز زبون فارسی یا زبون مادریش تایپ کنه یا مثل شما ای ...

من تقریبا از همه لهجه ها ی جیزایی بلدم ..کوردی ..بختیاری..عربی..ترکی ..شمالی ..بعضی وقتا هم بین جملاتم اصطلاحات این لهجه هارو میگم

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی
یعنی منم خنگم 

نه شما تاج سری 😁

قصه عشقی که میگم قصه لیلی مجنونه🖤با یه روایته دیگه لیلی جای مجنونه🖤مجنون سر عقل اومده شده آقای این خونه🖤تعصب و یه دندگیش کرده لیلی رو دیوونه🖤دیوانه تو بودن هم عالمی دارد🖤🖤🖤...                                                                                   نامم را از یاد مَبَر...من با صدایت نفس میکشم🖤.                                                                                                                                                           
2706