2726

ديدم اينجا همه ميگن ماهى يك و پونصد الى دو تومن از باباهاشون پول تو جيبي ميگيرن

و ميگن اصلا هم زياد نيست و گاهى كم مياد

خيلى تعجب كردم

براى من پول زياديه. من كه هيچى پول تو جيبى تا حالا تو عمرم بهم ندادن. خودم كار ميكنم اما حقوقم از پول تو جيبى اينا كمتره. به شدت هم نگران آيندمم

حالم بده واقعا ناراحتم. كلا از بى پوليم ناراحت بودم. اينارو كه ميبينم فكر ميكنم من كجاى دنيام. 

حالا يه سرى ميگن مهم سلامتيه. سلامتى كه دارى. بله ميدونم خيلى باارزشه و از همه چيز بالرزش تره. ولى من حتى نگرانم براى روزايى كه خدايى نكرده مريض ميشم هم پولى نداشته باشم😔

لطفا واسم دعا كنيد خيلى نگرانم

لطفا براى آرامشم يه صلوات بفرستين🌹🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تنها نیستی برای منم مبلغ زیادیه

درود بی پایان بر نی نی سایتی های عزیز 🏵اسمی که انتخاب کردم خیلی میره زیر سوال که حالم خوب نیستو انرژی منفی داره و...... نه حالم بد نیست خیلیـــ هم خوبممم دارم در حال زندگی میکنم و لذت میبرم اسمی پیدا نکردم اینو گذاشتم 😐😊حالام پاک نمیشه🤣🌹🌹

نه بابا اینجا مگ خبر نداری همه ۴ ملیون از باباشون و ۵ میلیون از شوهرشون پول میگیرن و همه بنز دارن خونشونم دوبلکس زعفرانیه تهرانه و قد شوهراشون ۳ متره و قیافشون جاستین بیبر قیافه خودشونم انجلینا جولیه و همه تحصیلکردن خیلیا اینطور میگن ولی واقعیت اینه ک خود من پدرم ماهی ۱۵۰ میداد پول توجیبی ازین خبرا نیس بعضیا الکی میگن محدودن اونایی ک تو این گرونی انقد پول تو جیبی بگیرن

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

والا من خوبه زندگیم همچی دارم توش ماهی صد تومن میگیرم اینا که میگن یاخیلی پولدارن یا بلوف میزنن

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷
2706