2733
2734

من یک سال و نیم پیش به خاطر بیماری خودایمنی مربوط به روده ام رفتم پیش روانپزشک. خوددکتر اولش گفت باید یکسال تحت نظر دارو بخوری من دیگه ۵ ماه آخر دکتر نرفتم و بعد یکسال خودم کم کم داروهامو قطع کردم. من یکم وسواس فکری دارم و عصبی ام گاهی بی حوصله ام توی اون یه سال خیلی بهتر شده بودم واقعا آروم تر بودم اما چون ۵ کیلو اضافه وزن آوردم دارو هامو قطع کردم. الان ۶ ماه میگذره دوباره حالت های بی حوصله گی و عصبیمو دارم همش فکر و خیال می کنم  .به نظرتون دوباره برم دکتر دارو مصرف کنم ؟ داروهایی هستن که باعث اضافه وزن نشن؟

چرا فک کردی باید سر خود دارو هات رو قطع کنی ؟؟

کارم درست نبوده ولی اضافه وزن و یه سری عوارض دیگه مثل کم شدن میل ج... اذیتم میکردم چون بیماریم فروکش کرد دارو هامو قطع کردم البته یک ماه طول کشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارم درست نبوده ولی اضافه وزن و یه سری عوارض دیگه مثل کم شدن میل ج... اذیتم میکردم چون بیماریم فروکش ...

من خودم اضطراب دارم حاضرم ۱۰ کیلو وزن اضافه کنم ولی مشکلم حل شه . چون خودم رنجشو میکشم میدونم که این عوارض در برابر عذابی که آدم میکشه هیچی نیست . دوباره برو دارو بگیر تا آخرین روزی که دکتر میگه مصرف کن در کنارش ماهی یک جلسه برو پیش روانشناس .

2728