2726
یکساعت دیگه دارم میرم تبلت بگیرم و کلی سرچ کردم، خودم مارک asuss تو ذهنم بود ولی بعد از سرچ به نظرم اپل و سامسونگ ظاهرا مدلهای با امکانات تری دارن می خواستم ببینم شما اطلاعاتی دارید؟
اپل با سامسونگ هردوتاش خوبه من اپل دارم راضیم ، ولی یکم محدودیت داره که هر برنامه ای رو نمیتونی نصب کنی یکم سخته ، ولی سامسونگ هر چی دوست داری بریز
⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط اپل من اپل داشتم فروختم مدل بالاتر بگیرم گول خوردم سامسونگ خریدم یک ماه نشده فروختمش اپل خریدم دوباره
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
نه اصلاااا همون موقع که میخرم میگم برام هر چی که میخوام بریزه بعدم چیزی بخوام از آپ استور دانلود میکنم اپل خیلی قوی و مستحکم ه من قبلیمو سه سال داشتم آخ نگفت سامسونگ یک ماه دستم بود تصویرش میپرید ، خیلی بد بدست بود ، شارژش خیلی زوووود تموم میشد بر عکس اپل
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
mini ipad بگیر. همشون در برابره ضربه حساس هستند. کار با اپل یکم سخته و هزینه هاشم بالاتره ولی واقعا متفاوته. البته اگه برا خودت میخوای. برا بچه که زیاد مهم نیست.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
اره همین هزینه نصب برنامه و لوازم جانبیش یکم زیادتره ولی در عوض دیر خراب میشه. ماله من ضربه خورد و صداش قطع شد و گفتن 300 تومن میشه که صداشو درست کنیم من هم 11 مدتی باهاش کار نکردم بعد وقتی خاموش و روشن شد خودش خوب شد.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2706