2737
2734

من عزیزم

منم میخام تازه شروع کنم

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
قبلا آزمون دادی؟

نه عزیزم سال اوله

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
من رشته ام برق هست و میدونم هم رشته ای پیدا کردن سخته اما پارسال با رشته های مختلف باهم خوندیم یکیمو ...

من ترم هشتم می‌خوام برای استخدامی وزرات بهداشت بخونم (رشته مم مهندسی بهداشته )

فک کنم عمومیا رو بتونیم بخونیم 

2738
اگر تصمیمت جدی هست بیا باهم شروع کنیم 

اره گلم من جزوه عمومی رو دانلود کردم 

یکم هم خوندم

کتابای تخصصی هم پیدا کردم

ولی خب من بچه کوچیک دارم ولی اگه با یکی برنامه داشته باشم هر طوری باشه خودمو میرسونم

فقط چطوری بخونیم و چند ساعت؟؟؟

اره گلم من جزوه عمومی رو دانلود کردم  یکم هم خوندم کتابای تخصصی هم پیدا کردم ولی خب من بچه ک ...

خوبه پس 

منم سرم خیلی شلوغه اما می‌خوام برسونم خودمو 

از کم شروع میکنیم تا هر مقداری که بتونیم 

مثلا روزی یک و نیم ساعت شروع میکنیم بعد گمونم تا حداکثر سه ساعت کافیه باشه تا عمومی ها تموم بشه.

2706