2237
2217
عنوان

نه کنکور قبول شدم نه خاستگار دارم😔

1051 بازدید | 118 پست

نه آینده ای

همه دوستام رفتن دانشگاه یا عروس شدن..!

من تا آخر عمرم باید کنج این خونه با این همه بی مهری و بی محبتی و تنهایی بمیرم😔

خب بازم بخون 

روزی که رفتی و زنده ماندم،باخود گفتم دیگر هیچ رفتنی مرا نخواهد کشت.....🖤🥀من معمولا بحث با آدمای احمق رو با سکوت تموم میکنم چرا؟؟؟چون نه اون شعورشو داره قانع بشه نه سوادشو داره که منو قانع کنه پس میگذریم ...🗣️❌ در ضمن یه شعر معروف هست میگه. طلب کردم ز دانایی یکی پند مرا فرمود با نادان مپیوند 😎🤯 یه شعر دیگه هم هست که میگه گاوان و خران باربردار به ز آدمیان مردم آزار 🤣

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240
2238
2233

حالا نیست ما کنکور قبول شدیم و شوهر کردیم همه محبت میکنن و همش اینور اونوریم.پاشو خودتو جمع کن نشدی که نشدی دوباره بخون بهتر بخون ببین اشکال کارت کجاست ...زرتی میخواید شوهر کنید 

آدرس بده شناسنامه هم بگیر دستت خودم میام بریم محضر عقد کنیم 

با اینکه دخترم 

غمت نباشه باز میخونی یه چیز خوب درمیای عزیزم اصلااا نیازی خواستگار داشته باشی به فکر این باش بتونی بهترین آینده رو داشته باشی

رشتت چیه؟

زیرهجده سال رو کاری ندارم کسایی که به بلوغ ذهنی نرسیدن چه چهارده پونزده ساله چه سی چهل ساله ریپ نزنین  

بشین برا کنکور بخون 

اینجا چند تا پشت کنکوری خوب میشناسم میخوای بگم با هم رقابتی بخونید 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

مگ آینده فقط ب ‌کنکور یا عروسیه خ بازم بخون برا کنکور بعدم تو میتونی ی طرح و ایده بریزی و برا خودت کسب و کار راه بندازی انقد راه هس  یا ی کار ک تو بچگی و دانش اموزی دوس داشتی انجام بدی ولی نتونستی الان روش تمرکز کن

🏳️‍⚧️🙂
2051