2737
2734

برای مثال رمانای عاشقانه

تو رمانای عاشقانه ایرانی واقعاً روابط دختر و پسر رو خیلی آزاد جلوه میدن و محدودیت خاصی براشون نداره مثل خارجیا

در صورتی که در واقعیت تو ایران هنوز هم دیگه انقد مردم اینجوری نیستن واقعا یه حریمی قائل هستن 

یا اینکه مثلاً تو رمان ها وقتی میرن مهمونی قریبه ها هم حتی شال و.... رو بر میدارن و مثل خارجیا تو مهمونی هاشون لباس میپوشن

والا همه ی رمان های ایرانی همش همینجوری نوشته شدن 

به جز یه تعداد انگشت شمار مثل دالان بهشت و... که اونا هم خیلی قدیمین

واقعاً برای رمان نویسایی که رمان ایرانی می‌نويسن متاسفم، خب اینقد به سبک زندگی خارجیا علاقه دارن چرا نمیرن رمان خارجی بنویسن 😅😃

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با تنها رمانی ارتباط برقرار کردم دالان بهشت بود❤

چیه این رمانا ابکی مزخرف،نخونید حیف وقتتتون  

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺

وقتی از رمان ایرانی صحبت می شه من یاد بوف کور و سمفونی مردگان و این جور شاهکارها می افتم 

شاید شما منظورتون رمان های زرد و آبکی هست

• کودک همسری را متوقف کنیم • خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738
داستانه دیگه قرار نیست با واقعیت همخونی داشته باشه درضمن اینجور چیزا طرفدار بیشتری داره در مقابل ز ...

حالا مذهبی نه

من خودمم مذهبی نیستم و رمان مذهبی دوس ندارم

ولی دیگه نه در اون حدی که تو رمانا می‌نويسن هم دیگه ول نیستم

وقتی از رمان ایرانی صحبت می شه من یاد بوف کور و سمفونی مردگان و این جور شاهکارها می افتم  شاید ...

اونا خوبن

اما رمان‌هایی که تو این چن سال اخیر نوشته شدن خدایی اکثرا آبکی هستن

رمان درست و حسابی هم داریم از نویسنده های کاردرست مثل کلیدر محمود دولت آبادی

میخونمش💕

2706