2737
2734

سلام حالا شاید شمابگید هر کسی شخصیت خاص خودشو داره ولی من ب شدت با همه دخترا فرق دارم اعصابم دلم قلبم اخلاقم همه چیم 

دخورا خودشونو ارایش میکنن خوشگل میکنن ب خدشون میرسن هر چند وقتی ب صورت و پوستشون نیرسن اخلاقشون رفتارشونه با من فق داره من انگار یه چیزی ام ک انگار هیچ وقت وجود نداشته یه چیزی ک خیلی بی ارزشه من مثلا دخترم هه 

دلم از سنگه دخترا دلشون مهربونه قلبشون صافه احساس دارن مهربونن خیلی ظریف هستن نازک هسن عاشق چیزایی هسن ک شادشون میکنی 

و من :

اخلاقم سرد رفتارم سرد و مهربون قلبم داغون هیچ ارایشو دوس ندارم ساده ام خجالتی ام برای اینک کسی نبینه من چی پوشیدم چادر سرم میکنم ن اجباری ک سرم میکنم از عشق و از خجالته ک وقتی برم بیرون چشم هر کسی منو میبینه هیچ چیزای رنگارنگ دوس ندارم 

قلبم سرددددددددد ❄

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید
همه قرار نیست مثل هم باشن

درسته میدونم 🌻🙏

این کاربری دست دونفره  فاطی رفیقم و خودم یلدا تاپیک ها مال اونه کاربری من jaaam هسش اگ کاری داشتید ب خودم بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته میدونم 🌻🙏

ببین باید هر جور که هستی خودتو دوست داشته باشی قرار نیست همه ازت خوششون بیاد قرار نیست با جامعه یکی باشی میتونی یه چیز شگفت انگیز و متفاوت باشی 

میدانی رنج تو از چیست؟ تو به آنچه نباید، بسیار می اندیشی.
2728

منم همینم البته چادر نمیپوشم...اثلا اهل درایش و بگو بخند نیستم...گاهی حس میکنم افسردگی گرفتم

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
منم همینم البته چادر نمیپوشم...اثلا اهل درایش و بگو بخند نیستم...گاهی حس میکنم افسردگی گرفتم

منم دقیقا

2738