2726

من یک سال و نیم پیش به خاطر بیماری خودایمنی مربوط به روده ام رفتم پیش روانپزشک. خوددکتر اولش گفت باید یکسال تحت نظر دارو بخوری من دیگه ۵ ماه آخر دکتر نرفتم و بعد یکسال خودم کم کم داروهامو قطع کردم. من یکم وسواس فکری دارم و عصبی ام گاهی بی حوصله ام توی اون یه سال خیلی بهتر شده بودم واقعا آروم تر بودم اما چون ۵ کیلو اضافه وزن آوردم دارو هامو قطع کردم. الان ۶ ماه میگذره دوباره حالت های بی حوصله گی و عصبیمو دارم همش فکر و خیال می کنم  .به نظرتون دوباره برم دکتر دارو مصرف کنم ؟ داروهایی هستن که باعث اضافه وزن نشن؟

اره داروهایی هست که اینکارو نکنه.ولی لطفا میری دکتر تا تهش برو که نتیجه بگیری!نصفه نیمه میری هم خودت اذیت میشی هم ناامید که هیچی اثر نداره!از همه ترسات واسه اضافه وزن، وابستگی دارویی و ...بگو به دکترت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخورم. آره اضافه وزن اکثرشون میارن ولی به نظر من آدم اگه روحیش خوب باشه خیلی مهمتره. 

اخه اون اضافه وزن خودش کلی اعصابمو خورد می کنه همسرم خوشش نمیاد و....الان غذامو کم کردم و کمی ورزش ولی وزنم استپ کرده همینجوریشم اضافه وزن دارم

2728
اخه اون اضافه وزن خودش کلی اعصابمو خورد می کنه همسرم خوشش نمیاد و....الان غذامو کم کردم و کمی ورزش و ...

عزیز سلامت روحت مهمتره. شوهرت هم اگه بدونه اینجوری اعصابت ارومتره حرفی نمیزنه