2297
2298

هی بدک نی

بهت گفتم بری میمیرمو با اولین پرواز رفتی،،،!.....سالیانه سالِ تو گُذَشتَم حَبسَم...گذشته‌ای ک تمومی نداره...(دیگه خستم از خاطرات موندگارت...،)🖤    (بزن یزنگ بمن،ک شده تن‌گ دلم)...🖤  حتی خودمم نمیدونم باخودم چند چندم....روزا بکنار ک دربین جمعی از زنده هام..شبا تا صبح تو گورستان در جمع مرده ها وعزیزانی ک با حسرت ازدستشون دادم،عزیزانی ک حتی فرصت نکردم برای اخرین بار ببینمشون، سرگردانم تکو تنها....نمیدونم این عذاب تاکی میخواد‌ ادامه داشته باشه...کاش حداقل شخصیت اصلیه خودمو پیدا کنم..این تضادشخصیتی ازارم‌میده....

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

خوبه

تاپیک اهدای عضو من ❤️    کلیک کنید ❤️                               میخواستم بسازم یه زندگی بهتر 🌒 به سلیقه تو اگه باشه چــه بـهتـر :)) یه سقـف محکـم که بی تـرک باشه .. یـه دختـرک تپُـل بجای سـَگ باشه   :)) 

الان احساس ترحم فراوانی میکنم😪با مقادیری عذاب وجدان

باز این چه شورش است که در خلق عالم است...🖤⁦🕯️⁩           «DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست.چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈 جان من است او ⁦♥️⁩مولانا♥️⁩⁩مردی که بی‌بال پرواز کرد⁩⁩🦋یک عدد مینی مولوی‌شناس📚  دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩ «بزار» نه و «بذار»(عکسا رو میگم)❌مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩

بد نیس

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲