2733
2734
سلام من با دکتر مقبولی اصل عمل کردم و ناراضی هستم از بابت شکل ظاهر و مهم تر نفس کشیدنم . فقط به ظاهر ...

ممنون عزیزم که تجربیاتتو در اختیارم گذاشتی منم واقعا از مشکلات تنفسی میترسم هی امروز و فردا میکنم مخصوصا که آلرژی هم دارم

مامان دوتا دخمل ناز 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر ژیلا محمدی آذر   متخصص گوش و حلق و بینی هستن تو تبریز کارشون خیلی خوبه پولیپ بینیمو ایشون ...

تو 1 کاپیک دیگه هم که مامانتون پیش ایشون عمل کردن و خیلی خوبه. چرا تبلیغات الکی میکنید؟

2728
تو 1 کاپیک دیگه هم که مامانتون پیش ایشون عمل کردن و خیلی خوبه. چرا تبلیغات الکی میکنید؟

دکتر محمدی اذر فقط نوچه هاشو فرستاده تو نینی سایت تبلیغش میکنن صدتا از اینا دیدم از این دکتر زیر هر کاپیک یخ داستان مینویسن

با سلام  دکتر علیرضا لطفی هم خوبه  من که یک ماهه عمل کرده ام راضی هستم

چرا علیرضا لطفی رو انقد کنده کردین لطفی فقط بینی کم کارو عمل میکنه اونم خوب در میاد هر کی هم عمل کنه خوب میشه بینی پیچده رو اصلن بلد نیس عمل کنه

2738
دکتر غلامرضا فوقی متخصص از برلین المان مطبش استان اذربایجانغربی شهرستان ارومیه هست اصلا دکتر خوبی نی ...

شما مثل اینکه نیت کردین دکتر فوقی رو خراب کنید ولی خودتون اینقدر دروغ تحویل بچه ها ندید هر کجا هر شهری سوال کردن اومدین دکتر فوقی رو خراب کردید خب کی خوبه؟؟؟؟؟

بستگی به این داره که برای چه کاری بخوایی برای کارهای پیچیده دکتر نادر پور در شیخ الرییس و دکتر توتون ...

چار سال پیش لوزه پسرمو عمل کردیم دوباره مشکل تنفسی داره وخیلی نگرانیم. دکتر با تجربه ای مخوام که از مشکل غدد هم سر در بیاره