2737
2734

جمعه با دوسپسرم قرار داشتیم حدود ی هفته قبلش درموردش برنامه ریختیم یهو پنج شنبه گفت فردا میخوام با اقوام بریم تفریح ناراحت شدم گفت میرم ساعت پنج حتما میام دنبالت هرچی گفتم نمیخوام گفت حتما میام حالا جمعه حتی به رو خودش نیاورد بهش پیام دادم گفتم نباید به حرفات اعتماد کنم گفت نمیتونم بیام بخدا😒حالا هرچی بهم پیام میده دلم باهاش صاف نمیشه 

دیشب کلی اصرار کرد گفت بعد از کارت بیام دنبالت گفتم باشه شاید بخواد معذرت خواهی کنه اما حتی ی معذرت خواهی کوچیکم ازم نکرد فقط سر به سرم میذاشت و باهام شوخی میکرد😒😒😒😒میگفت تو ی هفته قبلش گفته بودی خب پیش میاد زمین میچرخه☹

چیکار کنم؟باهاش اشتی کنم حالا؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره

این چه مسئله ای هست که بحث و قهر صورت بگیره؟!

پیش میاد واقعا

خانواده یک طرف

دوست دختر هم یک طرف 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩
2731

کار زیاد بدی هم نکرد بنظرم😕

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

کلااینجوررابطه هاسراسرانتظاروبازیچه شدن وسرانجامشم جداییه

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

اعصابتو از سر راه گیر آوردی مگه...

شوهرت که نیست ولش کن..

اصلا دوست پسر بدرد نمیخوره،

فقط سوهان روحه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2738

اينايى كه ميگن ولش كن ولش كن و اصلا درك نميكنم

تو هر مقطعى از زندگى پارتنر آدم براش مهمه، چه دوست پسر چه نامزد چه شوهر

عزيزم پاشو الان باهاش بيرون خوب اشكالى نداره كه

پيش مياد

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠

راست میگه خب پیش میاد

فک کن خانوادت به شما میگفتن جمعه باید بریم فلان جا،شما حاضر بودی بگی من نمیام چون با دوس پسرم قرار دارم؟ خب برا اونم شرایط همینطوریه دیگه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2706