2737
2734

1)معلمی که استخدام رسمی باشه و دوشیفت کار کنه کنارش کلاس خصوصی برداره و تو کار معاملات هم باشه در کل آدم زرنگی باشه ،و با سابقه کم و سن کمی که داره بازم تونسته یه دنا صفر بخره (معلما میدونن با این حقوقا و تو سن کم ،چیز کمی نیست)

۲ )داروسازی که تازه درسش رو تموم کرده ،سرمایه زدن داروخانه نداره مگر اینکه پدرش بخواد ملکی رو بفروشه ،و احتمال اینکه فعلا تا چند سال نتونه داروخانه بزنه زیاده ،حالا من نمیدونم درآمدشون در چه حدی هست ؟اینم میخواستم بپرسم،البته پسره نه تو کار مشاوره است و نه معلم خصوصی اما میدونم با ماشین پدرش کار میکنه بنظر بی‌عرضه نیست،بنظرتون کدوم بهتره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

باید اخلاقاشونم کنار هم بذاری بعد انتخاب کنی

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
هیچکدوم

چرا هیچ کدوم؟

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
چرا هیچ کدوم؟

دومی ک اس و پاسه

داروخونه هم بزنه طول میکشه و داروخونه هم باید کار و کاسبی بگیرع نگیره خیلی درامد نداره

اولی هم ک کلن با شغل معلمی برای مرد حال نمیکنم.اگر استاد یونی بود عالی بود.

2706