2726
عنوان

نکاتی در مورد خرید طلا و سکه

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 79 پست
سلام ممنون از پاسخ گوییتون پولم رو شاید تا ماه اینده بخوام نمی دونم احتمال داره هفته اینده یا اخر هف ...

اگر تا ماه  آینده پولتون رو بخواید توصیه به خرید هیچ چیز نمیکنم

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من 100تومن پول دارم به نظرشما سکه بخرم خوبه یا مقداری طلا دارم بااین پول یه تیکه زمین تو روستا بخرم البته پیشنهاد زمین شراکتی هم دارم دودلم؟؟ یا توی قرعه کشی های ایران خودرو شرکت کنم که هم ماشین عوض کنم هم از سودش کمی طلا بگیرم ببخشید اگه سوالاتم زیاد تشکر

سلام من 100تومن پول دارم به نظرشما سکه بخرم خوبه یا مقداری طلا دارم بااین پول یه تیکه زمین تو روستا ...

پپیشنهاد میکنم با این پول  ماشینتون رو عوض کنید هم باعث راحتی بیشتر شما میشه و هم خودرو الان از کالای مصرفی تبدیل به سرمایه ای شده و ارزش افزوده برای شما داره

2728
ممنونم اگه شرایط برام جورنشد ماشین عوض کنم به نظرتون سکه بخرم خوبه؟ 

بله خوبه به شرط اینکه جای امن برای نگهداری داشته باشید در غیر این صورت نخرید

یه سکه تمام الان چنده؟

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2706