2733
2734
عنوان

نکاتی در مورد خرید طلا و سکه

3019 بازدید | 79 پست

با توجه به کاهش روزانه ارزش پول ملی  بسیاری جهت حفظ ارزش سرمایه خود نسبت به تبدیل ریال به ملک و دلار و سکه و طلا و ..اقدام میکنند .چون بخش زیادی از این تبدیل جهت خرید طلا و سکه صرف میشه چند نکته کوتاه در این مورد عرض میکنم

1-هدف خود رو مشخص کنید.اگر هدف استفاده هست با توجه به اینکه بیشتر خانمها علاقه به استفاده از زیورآلات دارند طلا بخرید.ولی اگر هدف سرمایه گزاری هست  سکه بخرید تا هنگام فروش متضرر نشید.نوع سکه هم بستگی به بودجه شما داره و تفاوت چندانی در سود نهایی نداره

2-با توجه به وضعیت امنیتی و معیشتی جامعه حتما طلا و سکه رو در مکان امن نگه دارید(منزل هرگزتوصیه نمیشه) و هرگز خرید طلا و سکه رو جار نزید حتما نزد فامیلهای نزدیکتون

اسمم محمد  ۳۸ سالمه-شرکت ساختمان سازی دارم در بازار بورس و طلا هم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میدونید از هر ده تا سکه یکیش قلابی در میاد؟ خصوصا سکه های متفرقه .سکه فقط تایید بانک مرکزی .وگرنه سک ...

از جایی بخرین ک اشنا باشه ینی همیشه یا اکثر اوقات ازش خرید میکنی 

گذری خرید نکن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
میدونید از هر ده تا سکه یکیش قلابی در میاد؟ خصوصا سکه های متفرقه .سکه فقط تایید بانک مرکزی .وگرنه سک ...

برای خرید سکه اولا حتما به طلا فروشی معتبر مراجعه کنید دوما حتما سکه داخل کارت که مشخصات کامل روی کارت حک شده بخرید

2738
خیلی کمتر طلا با اختلاف حدود 100 تومنی نسبت به فروش

سلام لطف می کنید جواب منو بدید ممنون می شم ۵۰ میلیون وام .گرفتم صلاح هست العان که قیمت سکه سعودی شده سکه بخرم یا تا هفته اینده صبر کنم وقتی وام رو گرفتم سکه ۱۲ میلیون ۵۰۰ بود العان شده۱۳ میلیون و سیصد 

سلام لطف می کنید جواب منو بدید ممنون می شم ۵۰ میلیون وام .گرفتم صلاح هست العان که قیمت سکه سعودی شده ...

ببینید اگر قراره سکه بگیرید باید بلند مدت فکر کنید ممکنه تا هفته آینده تحت تاثیر جو روانی توافق که البته احتمالش کمه بازار نوسان کاهشی یا افزایشی داشته باشه ولی در بلند مدت قطعا قیمت سکه از واقعیت اقتصاد پیروی میکنه و صعودیه اگر قصد سرمایه گذاری با دید بلند مدت دارید همین فردا بخرید و مطمئن بشید که ارزش پولتون رو در تورم کشور حفظ کردید ضمنا قبل از خرید سکه مکان امن جهت نگهداری رو مشخص کنید

ببینید اگر قراره سکه بگیرید باید بلند مدت فکر کنید ممکنه تا هفته آینده تحت تاثیر جو روانی توافق که ا ...

سلام ممنون از پاسخ گوییتون پولم رو شاید تا ماه اینده بخوام نمی دونم احتمال داره هفته اینده یا اخر هفته التها ب بازار کمی بخوابه 🙏🙏🙏🙏🙏

[QUOTE=218012953]عزیزم در کرج یا تهران جای مطمن برا خرید سکه پیشنهاد میدین[/QUOTE

سکه رو از هر طلا فروشی معتبر به پرس و کارتی بگیرید هیچ مشکلی پیش نمیاد 

2706