2410
2553
عنوان

ترخدا یک دقیقه بیاین ترخدااا

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 20 پست
[QUOTE=215298066]گوشیشو قایم کنید بشکونید شبیه معتاداس وقتس گوشی دستش نی عرق مسکنه همش عصبیه 

باشه یه مدت دور باشه بهتره 

یا بترسونش بگو هک میکنن پلیس پیگیری می‌کنه چمیدونم خانوادرو تهدید کردن فایده هم نداشت کل خانواده بهش تشر بزنید بابای شما دچار تعصب شده

هی دنیا یکم تندتر برو ببینیم تش چی میشه
اینقدر معتاده که حتی میره یک گوشیه دیگه میخره 

خو اینم مثل یه مریضیه دیگه

بنظرم خودت انلاین از یه روانشناس بپرس مشورت کن بهتر میتونه راهنمایی کنه که چجور ترک کنه

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همه فامیل از کجا میدونن که اینقدر روی مخ شما هستن!؟

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
یک ادم معتاده  شما دور از جونت الهی زبونم لال بشه گوش همه کر بشه شوهرت معتاد باشه تو میگی و ...

خو عزیزم معتاده دیگه 

مگه اقوام نمیدونن ؟ چه انتظاری هست ازش ؟ چرت حرص الکی میدی خودتو ؟ اینو ازش بگیری یه کار دیگه میکنه . اگه برات مهمه ببرش کمپ ترک کنه .

2456