2204
2217
عنوان

کادو تولد واسه پسر ۲۲ ساله چی خوبه؟

111 بازدید | 16 پست

پسر خالمه تولدشه تا سقف ۵۰ تومن چی خوبه براش بگیرم ؟خیلی تشکیلاتی نیستن ،همه خودمونی هستن و چیزای کوچیک اصولا میگیریم .پیشنهادتون چیه؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

پنجاه تومن نگو بگو پشم‌ تومن 🤣🤣

هر جا فهمیدی حق با توعه ، و حس کردی باید رو من ریپ بزنی نزن مرسی ،چون الان دارم میگم بهت آقا جان حق با توعه تو خوبی بیا بوست کنم 🤣😘ولی ولم کن ریپ نزن مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
2238

یه برس مو 😕

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کن.                                           کسی که گناه می کنه می خنده ،وراد آتش می شه درحالی که گریه می کند .                      فَإِذَا اشْتَدَّ الْفَزَعُ فَإِلَى الله الْمَفْزَعُ.🌿•یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِی•«أَلسَّلامُ‌عَلَى‌الاَْجْسادِ‌الْعارِیاتِ»🍃🌱☘️🍀🕊️🦋گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد ،سکوت می کند تا تو بگویی هم خدای من 🌱🍃🙂💌☘️🕊️                       سعی کن جوری زندگی کنی خدا عاشقت بشه ،اگر خدا عاشقت بشه خوب تورو خریداری می کنه 🙂🍃🌱🍀❣️
2239
ببین یه میکروفون یقه ایی مخصوص موبایل  خیلی کاربردیه  قیمتش زیر ۵۰ ت  نگه دارنده م ...

مرسی عزیزم

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن