2726
میخوام هم شیک یاشه هم ارزون دقیقا از کجای حسن آیاد بخرم خیابون وحدت یا جامی؟ 1 بارم رفتم شهرک ولیعصر 3 تا مغازه بیشتر پیدا نکردم شاید جاشو اشتباه رفتم
پرنیان جون شهرک ولیعصر کجاست؟ من تا حالا نشنیدم من خودم میخوام از کرج خریداری کنم اگه میخوای م قیمت خوب باشه هم کار خوب و خوشگل به نظرم کارخونه ها قیمتاشون خیلی خوبه منم رفتم کارخونه شهریار میخوام خریداری کنم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام دوستان من سرویسم رو به یک کارگاه تولید سیسمونی سفارش دادم تو چهاردانگه کاراشم تمیز بود و قراره اردیبهشت تحویل بگیرم البته خودم برای اون موقع خواستم وگرنه تحویلشون زود بود من مدل timmy ساحل چوب رو سفارش دادم که ۱میلیون و ۴۵۰ شد اگه آدرس خواستید بگید بزارم
راستی قیمت خود ساحل چوب ۲۷۰۰ بود برای سرویسی که انتخاب کردم درسته شاید به تمیزی کارای شرکتی در نیاد ولی با توجه به نمومه کاراش وتمیزیی که دیدم خوب بود امیدوارم در آخر راضی باشم ازشون