2726
عنوان

شکم دردکودک

85 بازدید | 19 پست

بچم سه سالشه، دو هفته همش میگه شکمم درد میکنه، بردم دکتر گفت مشکلی نیس، دارو هم ننوشت، گفت عرق نعناع و... بده، ولی همچنان بچم میگه شکمم درد میکنه، بنظرتون شکم دردش از چیه؟ چیکارکنم براش؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آخه خیلی هم نمیشه رو حرف بچه سه ساله حساب کردا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
آخه خیلی هم نمیشه رو حرف بچه سه ساله حساب کردا

اخه دیشب ساعت سه نصف شب هم بیدارم کرد می‌گفت شکمم درد میکنه، از ساعت سه از نگرانی دیگه نتونستم بخوابم😞😞

این دکتری ک بردم مثلا فوق تخصص اطفال بود، امروز دوباره میبرمش

بعضی دکترا دکتر نیستن دخترم بردم دکتر دوبار گفت هیچی نیست تب داست و سرفه دکترش عوض کردم تا گوشی گذاشت گفت ببر بستری کن سریع فهمید ریه ش عفونت کرده اما اولی نفهمید باوجودی که متخصص بود

پسر من 3سالشه مریض بود .تب شدید و استفراغ داشت .گاهی هم می گفت دلم درد می کنه .دکتر گفت اگه ادامه دا ...

ای کاش میشد درد بچه هارو بخودمون انتقال بدیم، بخدا هر دفه میگه شکمم درد می‌کنه نصف عمرم کم میشه

میخوره، در حد کم، یبوستم ندارن فعلا ک

آزمایش بده احتمالا انگله پسر منم 3سالو نیمه هست بی اشتها هم بود رنگشم پریده بود میگفت دل درد دارم یهویی دست میزاشت روشکمش میگفت دردمیکنه انگل داشت

ای کاش میشد درد بچه هارو بخودمون انتقال بدیم، بخدا هر دفه میگه شکمم درد می‌کنه نصف عمرم کم میشه

دقیقا حاضریم خودمون مریض بشیم ولی بچه ها همیشه سالم باشن .شما هم ان شاالله چیزی نیست .ولی حتما سونو انجام بده خیالتون راحت میشه

2706