2733
2734
عنوان

چرا بیهوشم کرد ؟

747 بازدید | 43 پست

سلام 

سر سزارین اولم از کمر بی حسم کردن یهو وسط کار آمپول خواب برام زدن و بیهوش شدم اصلااا ب دنیا اومدن بچه رو متوجه نشدم و ب دلم موند 

علتش چی بوده

بگم واسه دومی اینکارو درحقم نکنن؟؟

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙

منو زیاد وسطاش حرف زدم خواب اور زدن بهم دهنمو ببندم🤣اما خب دو سال بود درد نمیکرد جاش .از وقتی واکسن کرونا زدم دقیقا جاش درد میکنه

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منو زیاد وسطاش حرف زدم خواب اور زدن بهم دهنمو ببندم🤣اما خب دو سال بود درد نمیکرد جاش .از وقتی واکسن ...

عزیزم   

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
عزیزم    

آره آخه واقعا زیاد حرف میزدم.گفته بودم دستامم نبندن.هی به خانم بالا سریم میگفتم برید شکممو الان کدوم بچه رو دراورده.کیسه آبمو خالی کرد.جفتمو دراورد.🤣

هروقت یاد گرفتی با نادان بحث نکنی،بدون اونوقت بزرگ و عاقل شدی😊
شاید خودت خوابیدی اینمدلی نشنیدم تا حالا من سر دومی میخواستن بیهوش کنن خودم نذاشتم یعنی تو اتاق ع ...

نه بابا نخوابیدم مگه میشه  خوابم ببره 

فقط یادمه با تیغ ک شکمم باز کرد بعد دکتر ب دستیارش گفت بیا با دست فشار بده تا بچه  بیاد پایین بکشمش بیرون یهو با دو دستی اومد روی قفسه سینم نفسم رفت بعدش دیگه چیزی یادم نمیاد

خدایا شکرت بابت همه چیز 🥰🙏💙
2706