2737
2734
عنوان

از خدا به کی شکایت ببرم؟

395 بازدید | 26 پست

خیلی دلم‌گرفته پشت هر بار اسمشو صدا میزنم‌اما شکست پشت شکست الان میخوام کمکم کنه پس چرا نیست

یه معجزه کوچیک‌یه دلخوشی ....

دلم‌ازش‌گرفته ناشکری نمیکنم اما منم یه آرزوهایی دارم ...

عزیزم ما هر لحظه در امتحانیم تو سختیا خدا خوبه وقت چالش که میشه چرا خدا جواب نمیده... می‌گذره عزیزم ان شاءالله به بهترین حالت به خوشبختی وخواسته هات برسی

وپاداش صبرتو بگیری🌹♥️

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم عین تو  یه چیزی رو سه ساله میخوام نمیشه که نمیشع    

از کجا میدونی به صلاحته عزیزم 

باور کن بعضی وقتا به صلاح نیست 

تو سطحی میبینی ولی تو بندشی از مادر به تو مهربون تره میدونه چی برات خوبه چی بد شاید الان وقتش نی شاید همین فردا وقتش باشه حاجتتو بده کسی چه میدونخ نا امید نباش خدا خیلیییی بزرگتر و مهربون تر از این حرفاست 

2738
فقط دلم میخواد وقتی مردم ، اگه دنیایی که میگن وجود داشته باشه بگم چرا؟! به چه گناهی این درد رو دادی ...

حامد طهماسبی که تجربه نزدیک به مرگ داشت طبق چیزی که درک کرده می‌گفت: ماقبل از اومدن به این دنیا با اختیار زندگی وشرایطمون رو انتخاب کردیم مثلا اونی که اینجا معلول به دنیا میاد خودش پذیرفته که به صورت معلول زندگی کنه وحتما اجر وزیبایی دیده که پذیرفته🌹

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
ببخشید لینکشو دوباره میزارین؟چون باز نمیکنه

باید   کپی   کنی   تو مرورگرت

کاربر آقا ........ اینجا جاییه برای  حل مشکل   ولی تا مشکلتو   میگی   بجای راهنمایی  کردن صد تا دیگه مشکل برات درست میکنند
حامد طهماسبی که تجربه نزدیک به مرگ داشت طبق چیزی که درک کرده می‌گفت: ماقبل از اومدن به این دنیا با ا ...

خاک دو عالم سر من اگه اینو انتخاب کرده باشم!! باور نمیکنم . نه اصلااا

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
حامد طهماسبی که تجربه نزدیک به مرگ داشت طبق چیزی که درک کرده می‌گفت: ماقبل از اومدن به این دنیا با ا ...

کل دنیا رو هم الان به من بدن جای این دردم رو نمیگیره

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
2706