2737
2734

من برای گونه میخوام هر تجربه ای دارین بگین و اینکه هزینش چقدره؟کسی انجام داده؟

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دخترس بلاگر رنگی رنگی جان اون خیلی خوشکل شده یه سر ب صفحش بزن

پیجشو داری؟

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
2731
2738
چه سوالی داری؟

عزیزم تا چند وقت میمونه؟ هزینه هر سی سی چقدره؟درد داره؟

ممارک ژل هم بستگی ب وجدان دکترت داره ک حقیقتو بگه یا نه

چون الان چیز خوب وارد نمیشه و اکثر ژلها تولید ایران و چین و کره است

و بهترینش فعلن کره ای

اگر گفتن امریکایی و ...داریم دروغ میگن

من دوستم دو سه ماه پیش ژل الانسه ک بسیار گرون و مرغوبه زد ولی اصلننننن خوب نبود برای خط لبخند ده ملیون داده بود!!!

من ده سال پیش ژل المانی زدم ب لب ایتالیایی ام زدم حدود ۴سیسی زدم و لبام خیلی خوب شد ولی تا۶ماه بعد رفت

توی این ده سال دیگه ژلا همه چینی شده و من پول  خوبم دادم ولی فک کنم چینی بهم میزدن چون دو ماهه ژل محو میشد

شهریور امسال چربی شکم خودمو زدم ب گونه هام،ولی باردارشدم ترمیم نتونستم برم 

چربیمم دوماهه رفت ولی صورتم خیلی شاداب شد برای همین راضی بودم

من ده سال پیش ژل المانی زدم ب لب ایتالیایی ام زدم حدود ۴سیسی زدم و لبام خیلی خوب شد ولی تا۶ماه بعد ر ...

عزیزم چطوری چربی شکم میزنن جراحی داره؟ادن چقدر هزینش شد؟

عزیزم چطوری چربی شکم میزنن جراحی داره؟ادن چقدر هزینش شد؟

حدود۴/۵یا۵تومن عرف چربی،ولی خب بستگی ب دکتر داره بازم قیمتش

بیحسی میزنه ب شکم یا باسن بعد چربی شو میکشه تزریق میکنه ب صورتت مثل گونه چونه زاویه فک

2706