2204
2217

ساعت سه و نیم جایی بازه خدایی؟

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن

خدایا خدایا خدایا

اگ روزی خیانت دیدی :بدان قیمتت بالاست اگ روزی ترکت کردن بدون باتو بودن لیاقت میخاد.خلاصه هر وخت ریدن بهت ی جوری خودتو قانع کن 😐صدای خش خش (: فقط صدای خاروندن پشما . نمیدونم چ مرگمه تا ماشین عروس میبینم ی صحنه هایی میاد تو مغزم ک اصلا خدایا توبه 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

اوهوک 

بسم الله الرحمن الرحیم ♥️عضو گروه قرمز♥️وزن اولیه 94.5♥️ وزن فعلی 87.6♥️هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
2215

ببخشید ها من اگه جای اون شوهر بودم باهات دعوا می کردم که ساعت 3.5 منو بیدار کردی 

باز دوباره هم باهات دعوا می کردم که به خودت به خاطر این می گی بدبختتتت

بسم الله الرحمن الرحیم ♥️عضو گروه قرمز♥️وزن اولیه 94.5♥️ وزن فعلی 87.6♥️هدف اول 85💚هدف دوم 80💚هدف سوم 75💚 هدف نهایی70 ان شاء الله💚خدا جونم توکلم فقط به خودته ❤️خدایا صد هزاران بار شکرت❤️🌹
2050

آره واقعا میبینی؟

آدم سه نصفه شب هوس ساندویچ سرد بکنه ولی شوهرش بیدار نشه بره بخره

دیگه بدبختی از این بیشتر؟

طلاق بگیر بنظرم،این زندگی زندگی بشو نیس دیگه.

مردی که شبا بخوابه به درد زندگی نمیخوره 

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه باردار نیستم غلط بکنم با این شوهر😔

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اره خیلی سوپر مارکتا بازن تازه میتونست با ماشین بره

من فکر کنم دیگه خیلی باز باشن تا ساعت یک .مردم جغد نیستن که.

بعدش وقتی یه نفرو از خواب بیدار می‌کنی توقع نداشته باش ویندوزش کاملا بالا بیاد.

«DracoDormiensNunquamTitilandus»...هشداری از طرف بلاتریکس‌لسترنج💀پاترهد🧙🏻‍♀️⁩میدونی، دنیای ما پاترهدها خیلی قشنگ‌تر از دنیای شماست. چون جوآن کتلین ‌رولینگ برامون رنگی‌رنگیش کرده!🌈استاد قرائتی: مدرک دانشگاهی مثل کش تنبونه! واجبه ولی بااهمیت نیست‌دیپلم هم که مثل تنبونه!نداشتنش مایه آبروریزیه داشتنشم افتخار نیست😜 یک عدد حفظ کننده بعضی غزلیات حافظ😊جان من است او⁦♥️⁩مولانای جان⁦♥️⁩ دَواؤُكَ فیكَ وَ ما تُبصِرُ ❇ وَ داؤُكَ مِنكَ وَ لا تَشعُرُ أَ تَزعَمُ أَنَّكَ جِرمٌ صَغیر ❇ وَ فیكَ انطَوَی عالَمُ االاکبرُ»🌍 رییس ستاد مبارزه با غلط املایی📝به احترام حکیم فردوسی،برای قدردانی از یعقوب لیث صفاری، برای آرامش روح علامه دهخدا و به پاس زحمات دکتر معین درست حرف بزن و درست بنویس⁦⁦🙏🏻⁩⁩مرگ‌بر هکسره🤬حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻⁩نه‌به کیوت!⁦🚫    اگه تاپیکامو خوندی و خوشت اومد لایک کن...برام مهمه که کیا تاپیکامو میخونن
آره واقعا میبینی؟ آدم سه نصفه شب هوس ساندویچ سرد بکنه ولی شوهرش بیدار نشه بره بخره دیگه بدبختی از ...

دقیقااا مگه بدبخت تر از این خانم هست 

طلاق بگیر خودت رو راهتتت کن 

2051