2410
2553
سلام بچه ها من الان در هفته 23 هستم از چند روز پیش سرما خوردم آیا دارو های سرما خوردگی برای نینیم ضرر داره؟ من دکتر رفتم اونا گفتن قرص استامینفن و شربت دفن هیدرامین ساده و کبسول آموکسی سیلین و قرص لوراتادین ضرر ندارن از منشی دکتر پرسیدم اینو گفت از دکتر پرسیدم هم همینو گفت ولی دیروز دکتر داروخانه اینو تایید نکرد و گفت تا 8 ماهگی نباید بخوری من نصف بیشتر شیشه دیفن هیدرامین و 3تا قرص استامینفن ساده و 2 تا لوراتادین خوردن خیلی می ترسم کمک نیاز دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سلام من ماه 8 بارداری هستم سرما خوردم بد دکتر سفکسیم 400داده با استامینوفن وسیتریزن هگزال اما دکتر پیشنهاد شیر عسل و ابجوش با عسل با چند قطره اب لیمو رو داده که گفت این بهتره از دارو هاست بد تر از اینه که دیشب خوردم زمین و الان حالم خوبه اما نگرانم من بشتر از همه به دلداری احتیاج دارم لطفا منو دلداری بدید متشکرم
سلام به همه دوستان به همه عزیزان پیشنهاد میکنم از هییییچ داروی شیمیایی استفاده نکنن سعی کنید از داروهای عطاری مثل بابونه سیر پیاز اویشنو....استفاده کنید استامینفون هم به هیچچچ وجهه
2714