2726

بجز دیجی کالا

خرید لباس منظورمه بیشتر

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

روبیکا 

اسم پیجش

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2728
رنگارنگ

میشه ب لاتین بنویسی

اسم پیجش

سلام شماهمون کدوتنبلی هستی که همسرساراروپیداکردهمون ساراکه تونی نی سایت عضوبودوخاطره تعریف میکرد؟

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
سلام شماهمون کدوتنبلی هستی که همسرساراروپیداکردهمون ساراکه تونی نی سایت عضوبودوخاطره تعریف میکرد؟

ن عزیزم تاحالا چن دفه این سوالو ازم پرسیدن

قضیش چیه

ن عزیزم تاحالا چن دفه این سوالو ازم پرسیدن قضیش چیه

یه خانمی توسایت خاطره تعریف میکرداززندگیش شوهرش خیلی حساس بودروهمه چیز

بعدبین همین خاطره هادردودل میکردازشغل همسرش اسمش هم گفته بودیه بنده خدایی که اسمش مثل شمابودباهاش دشمنی داشت ورفته بودشوهرشوپیداکرده بودواین خانم یعنی ساراروتهدیدکرده بودکه یامیره به شوهرش میگه زنت ابروتوتویه سایت برده یادیگه هیچ وقت تواین سایت خاطره تعریف نکنه ...ماهم نگرانش بودیم

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
یه خانمی توسایت خاطره تعریف میکرداززندگیش شوهرش خیلی حساس بودروهمه چیز بعدبین همین خاطره هادردودل م ...

اععع چ کاربدی کرده نامرد

ن من نیسم