2737
2734
عنوان

کیا میرن باشگاه ورزش تی آر ایکس

283 بازدید | 15 پست

کدوماتون میرید باشگاه؟ نمیترسید؟ 

من دلم میخواد برم ولی میترسم ...

TRX لاغر میکنه؟ 

قبلا که لاغر بودم کار کردم الان تپل شدم حس میکنم فایده نداره 

کسی با TRX لاغر شده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
TRX نمیتونی به عنوان یه ورزش کامل برای لاغری بهش نگاه کنی،باید مکمل باشه با بدنسازی. برا لاغری فقط ...

زومبا دوست دارم قبلا زومبا رو تی آر ایکس باهم کار میکردم لاغر هم میشدم و خوب بودم 

ولی تایم زومبا خیلی بده ۵و نیم غروبه ، دیگه هوا تاریکه سخته

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
واکسن نزدی؟ ششنیدم خیلی لاغرمیکنه

چرا من دوز دومم رو هم شهریور زدم خیلی وقته ولی باز میترسم

زومبا دوست دارم قبلا زومبا رو تی آر ایکس باهم کار میکردم لاغر هم میشدم و خوب بودم  ولی تایم زو ...

من خودم مربیم.

و برا لاغری ایروبیک ساده یا زنجیره یا فیتنس پیشنهاد میدم.

2738
من خودم مربیم. و برا لاغری ایروبیک ساده یا زنجیره یا فیتنس پیشنهاد میدم.

فیتنس واقعا لاغر میکنه؟ در حد زومبا؟؟من قبل عروسیم خیلی باشگاه میرفتم ورزش میکردم هیکلم رو فرم بود...بعد عروسی دیگه نشد برم دانشجو بودم .

به جز فیتنس بقیه رشته ها رو کار کردم ، از ایروبیک و بدنسازی و cx و زومبا و Trx....ولی هیچی مثل زومبا وزن کم نمیکردم حساابی میخوردم ولی لاغر میشدما

فیتنس واقعا لاغر میکنه؟ در حد زومبا؟؟من قبل عروسیم خیلی باشگاه میرفتم ورزش میکردم هیکلم رو فرم بود.. ...

ببین زومبا رقصه تقریبا.

فیتنس در کنار چربی سوزی به عضلات قدرت و استقامتم میده.

بعدم ۷۰درصد تغذیه درسته،۳۰درصد ورزش.

تغذیه خیلی تاثیر داره

ببین زومبا رقصه تقریبا. فیتنس در کنار چربی سوزی به عضلات قدرت و استقامتم میده. بعدم ۷۰درصد تغذیه د ...

تغذیه ام معمولیه فقط خیلی بی تحرکم ، همش تو خونه دراز کشیدم ...قبلا هم اصلا رژیم نداشتم تازه بیشتر از همیشه میخوردم ولی ۸ کیلو تو دوماه لاغر شدم با زومبا.....

من خیلی بی تحرکم سوخت و ساز ندارم یکم فعالیت کنم سریع تاثیر میذارن

تغذیه ام معمولیه فقط خیلی بی تحرکم ، همش تو خونه دراز کشیدم ...قبلا هم اصلا رژیم نداشتم تازه بیشتر ا ...

۸کیلو تو دوماه خیلیه.

شروع کن فعالیت بدنی را و در کنارش تغذیه سالم و درست

2706