2726

هیچ هدفی ندارم سال کنکورم هست درسم خیلی ضعیف شده رشتم انسانیه همش باید حفظ کنم بدبختانه اما خیلی ضعیف شدم

دور برمو میبینم بدتر ناامید میشم که چرا یه فوق لیسانس بیکاره اما یه بلاگر یا یه آرایشگر یا یه آشپز درآمدش خیلیه

میبینم دخترای هم سنم همشون با یه مرد خوب و وضع مالی عالی ازدواج کردن....

الان یچیزی دیدم تو اینستا تو پیج بلاگر عصابم خیلی بهم ریخت ...من دندونام چندساله نیاز به ارتودنسی و درست کردن داره اما به دلایل خیلی زیاد نمیتونم انجام بدم اصلا شرایطش نمیشه...اما اون بلاگره دندونای سگشو ارتودنسی کرده بود!!!!

من خیلی چیزا رو دوست دارم الان تجربش کنم نه ۱۰سال دیگ!

من وقتی راهنمایی بودم یه دخترو میدیدم و میشناختم وضع مالیش خیلی بد بود شکمش چندسری از گرسنگی قارقور کرد تو کلاس 

و اما تو همون کلاس یه دخترو میدیدم که خیلی چاق بود و همش هم تو بوفه بود کیک و همچی میخرید میخورد باباش وقتایی که میومد مدرسه به حجاب بقیه دخی ها گیر میداد آخه میدونین باباش طلبه بود!

من اگر شرایطش رو داشتم حتما حتما مهاجرت میکردم اما ندارم نمیشه:)))))

من دیگ جوونیم و این دوره واسم تکرار نمیشه و برنمیگرده!

تو افسردگی کامل دارم به سر میبرم و اصلا از زندگیم راضی نیستم....از شما چه پنهون همش به خودکشی فکر میکنم....

میدونین اونیکه به فکر خودکشی باشه درواقع زنده نیست....من الان به مرده کاملم.

منم تو فکرشم،افسردم کلا، تنها عامل صبرمم مامان بابامن 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

همش چیزای بدو میبینیا 

...گر نباشد رنگ رویا به چه دل باید سپرد/!؟...                            ( گفت چشم تنگ دنیا دوست را                                               یا قناعت پرکند یا خاک گور ._.                                                    خب لازم شد بگم ک من متولد ۸۸نیستم و این عددو برای اوکی شدن کاربریم همینجوری الکی گذاشتم لطفا هی نگید متولد ۸۸ام(با تشکر)😂❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اينها را نبين و با خودت مقايسه نكن كه حالت اينطور بشه

ببين تو شرايط الانت چه كاري ميتوني براي پيشرفتت انجام بدي نه با وضع بد نه با وضع خوب خودت را مقايسه نكن خودت باش و طبق توانايي و شرايط خودت هدفكذازي كن 

چقدر عجله داری برای همه چی.هنوز ۱۸ سالته اول راهی باید هی تلاش کنی و کم کم به اهدافت برسی زندگی همینه.داری از نوجوانی به جوانی گذار میکنی واسه اینه این همه افکار هجوم آوردن.نگران نباش فقط خودتو قوی کن مهارت هاتو بالا ببر.و پشتکار داشته باش تسلیم نشو.و لطفا خودتو اونقدر دست کم نگیر که با کسی مقایسه کنی .موفق باشی

چیکارا کردی‌ کخ شرایطت بهتر بشه؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

همش بهانس همش!بهانه برا تنبلی

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

الان مث قدیم ترنیست که حتما باید بری دانشگاه تاموفق باشی باید بری دنبال علایقت اگه هنره زبانه هرچی هست فکرمیکنی بلاگری وبه رخ کشیدن داشته هات پولش حلاله؟نه بعدا یه جایی یه مشکل بزرگی براشون پیش میاد که انقد زندگیشون نمایشیه نمیان نشون بدن

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
خیلی مسخرس نه؟تو سن کم آخه چرا باید به فکر خودکشی باشیم؟؟

دقیقا، ما هنوز 18 سالمونه 

فققطم خودمون همو درک میکنیم، ب نظر بقیه بچه ایم، سنی نداریم، غممون کجا بودو... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2706