2410
2553

وااای خدا مگه از این بدترم میشه

میدونم تقصیر خودم بود خیلی تند رفتم ولی اون اومد خونمون هر چی از دهنش در اومد جلو مامان بابام بهم گفت 

بع  رفتنش بابام گفت ارزو این بعد ازدواج میزنتت خیلی زیاد عصبی میشه 

وای خدا دوسال از عمرم رفته الان نمیدونمچی کار کنم تروخدا یکم دلداریم بدین 🥺😔

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

چه شبیه اون کاربر ه موضوعت

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

اگه جلوی خانوادت توهین نمیکرد شاید میشد جمش کرد اما انگار زده به سیم اخر که حرمت نگه نداشته امیدوارم دلت اروم بشه🙏🏻

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اگه جلوی خانوادت توهین نمیکرد شاید میشد جمش کرد اما انگار زده به سیم اخر که حرمت نگه نداشته امیدوارم ...

ارره کاش حداقل خانوادم نمیفهمیدن

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

یعنی فکر میکنین این عصبانیت واین دعوای ایشون،فوران احساسات تلمبارشدشون طی این دوسال بوده،که اینجوری بیرون ریخته شدوحتی اینقدر این احساسات منفی بوده که حرمت خانواده ی شما هم حفظ نشد؟

2714
قشنگ درکت میکنم منم تو شرایط توام با این تفاوت ک عروسیم نزدیک نیس به خانوادتم توهین کرد؟ اگ دو ...

نه به اونا چیزی نگفت

سر اینکه رفته با یه اتلیه دیگه قرار گذاشته من اونو نمیخواستم

اصلا به این فکر نکن که دو سال از عمرت هدر رفته.

بعضی وقتا باید قید صبر کردن ها و زحماتت رو بزنی ، حتی اگه توی دقیقه ی 90 باشه.

پدرت راست میگه..مردی که قبل از ازدواج تا این حد عصبی بشه ، بعد از ازدواج ممکنه بدتر هم عمل کنه.

نی نی سایت دیگه جای موندن نیست..
یعنی فکر میکنین این عصبانیت واین دعوای ایشون،فوران احساسات تلمبارشدشون طی این دوسال بوده،که اینجوری ...

اره دقیقا خودش که اینجوری میگفت

همیشه اینقدر قاطیه؟؟ حالا چرا دمه عروسی؟

نه تو این دوسال دو سه بار اینجوری شده ولی اولین باره که پای خانوادم میاد وسط

اصلا به این فکر نکن که دو سال از عمرت هدر رفته. بعضی وقتا باید قید صبر کردن ها و زحماتت رو بزنی ، ...

ارره ولی میدونی چقد تو فامیل برام بد میشه پیش دوستام وای حتی فکر طلاقم نمیتونم بکنم

ارره ولی میدونی چقد تو فامیل برام بد میشه پیش دوستام وای حتی فکر طلاقم نمیتونم بکنم

تو  فامیل  برات  بد  بشه  خوبه   

یا  به  هر  قیمتی  بری سر زندگی   ولی  شب  و روز   به  گریه   بیفتی   و  نتونی   برگردی؟

2706