2733
2734
عنوان

کیا مهاجرت کردن؟؟؟

212 بازدید | 31 پست

کیا مهاجرت کردن؟ به چه کشوری؟ 

شرایطش رو میشه بگید ؟کدوم کشور خوبه . هزینه و سرمایه اولیه چی .....

هرکی اطلاعات داره بگه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

مهاجرت نکردم به خاطر پروژه کاری یه سال آلمان بودم 

الانم ایرانم 

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به نام خدا طبق تحقیقات به عمل آمده از تاپیک بغلی اونایی که به افزایش سهمیه پزشکی معترض بودن همگی در دم مهاجرت کردن  

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
بستگی به پول و بودجه ات داره  و اینکه چند نفر هستید

فعلا که دو نفریم ....

بودجه هم خوب فک‌کنم هر کسور متفاوت باشه....حداقلش رو میخوام بدونم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
مهاجرت نکردم به خاطر پروژه کاری یه سال آلمان بودم  الانم ایرانم

آلمان فک‌کنم کشور سخت گیری باشه

آلمان فک‌کنم کشور سخت گیری باشه

بسیار قانون مند هستن

مهندس نفت هستم🤩                                                 هرگز نخواب کوروش ای مهر آریایی بی نام تو وطن نیز نام و نشان ندارد👑❤      مامان دوتا نی نی دوقلو🥲😍❤      
2738
خواهر شوهر من رفت آلمان  میگه خیلی با ایرانی ها میسازن  شغل هم زیاد هست و کلا خیلی راضیه ...

چجوری رفت ؟با چقدر سرمایه؟ 

الان شغلش چیه؟ 

آخه داداش دوستم رفت آلمان یه مدت تو کمپ بود آخر هم نتونست برگشت دوباره

بهترین کشور از نظر من کانادا از لحاظ رفاهی ولی هزینه مهاجرت به اونجا زیاده  کشور خوب که از هزی ...

ترکیه مثل ایرانه به نظرم فایده نداره....

من که دوست دارم مهاجرت کنم به انگلیس ولی اونقدر پول این بی ارزشه بخوام تبدیل به پوند کنم همش آب میشه ...

آره من خودم انگلیس رو‌خیلی دوست داشتم .....ولی واقعا هزینه ها بالاست ...

من پسر عمو ها و دهتر عموهای شوهرم آمریکان ، یکیشونم به تازگی رفت استرالیا که از اونجا بره آمریکا

2706