2726

چیه، می‌بینم تا اسم خاک* بر سری اومد 

سریع اومدی شیطون ،

برو مغزت با اسید بشور ، استغر الله

این تسبیح من کو ، لعنت بر شیطون از دست اینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی میشه لطفا لایکم کنی از دیشب دارم تلاش میکنم فقط پنج ساعت مونده لطفا

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=616773

پناه بر تـ💜ـو که بی واژه مرا میشنوی...                                                    اوج وفاداری فقط اونجا که شادمهر میگه: «هرچی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت...»⁦❤️🥀
2728

من اومدم خاک بر روی روسریت را بتکانم

ذهنتو صاف کن  

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
من اومدم خاک بر روی روسریت را بتکانم ذهنتو صاف کن    

عزیزم میشه لطفا رای بدین بهم واقعا به حمایتتون نیاز دارم فقط پنج ساعت مونده 

براتون صلوات میفرستم

https://adanbaba.com/wap/goods/bargainlaunch.html?launch_id=616773

پناه بر تـ💜ـو که بی واژه مرا میشنوی...                                                    اوج وفاداری فقط اونجا که شادمهر میگه: «هرچی سرم شلوغ شد رو قلب من اثر نذاشت...»⁦❤️🥀
عزیزم میشه لطفا رای بدین بهم واقعا به حمایتتون نیاز دارم فقط پنج ساعت مونده  براتون صلوات میفر ...

مهربان من رفتم نتونستم رای بدم شرمندم انشالله به هرچی میخوای برسی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
مهربان من رفتم نتونستم رای بدم شرمندم انشالله به هرچی میخوای برسی

ممنون از لطفت عزیزم همینطور شما

2706