2737
2734
عنوان

عشقه یا بیماری؟

70 بازدید | 8 پست

یماهه ندیدمش ، نه خواب دارم نه خوراک ، خاضرم هرکاری کنم زودتر برسم بهش 

نمیتونم درس بخونم نمیتونم رو کارم تمرکز کنم ، همش بیحالم افسردگی بهم غلبه کرده 

ولی اون داره زندگیش و میکنه دلتنگ هست اما نه مثل من 

حالم بده نمیدونم چطوری به این روز افتادم ☹️ کاش عاشقش نمیشدم ... کاش راهمون دور نبود .... کاش پولدار بودیم ....

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

کل زندگیمم که رو هواست :) نمیدونم دعا جواب میده یا نه اما اگر اعتقاد دارید برامون دعا کنید

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هه من تا ته این راهو رفتم‌... اون سره زندکیشه با خانومش منم دارم غصه اینو میخورم چرا همون اول ولش نک ...

چه بد متاسفم 💙

عشقتون وقتی با هم زیر یه سقف زندگی کردید معلوم میشه 

خداکنه کم بشه حس میکنم این وابستگی فلجم کرده

2738